Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 lutego. Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta
12/02/2024 - 11:50

Co się tutaj dzieje? Kolejna dziwna postać na rynku w Nowym Sączu [WIDEO]

Można się uśmiechnąć oglądając dość niecodzienne nagrania z sądeckiego rynku. Niedawno widzieliśmy postać przypominającą fantomasa na hulajnodze. Co mamy tym razem? Ciężko stwierdzić, jednak film ponownie obiegł media społecznościowe.

@bigibigi123 UFO ZNOWU W NOWYM SĄCZU  #fyp #viral #fouryou #nowysacz#ufo #dlaciebie #alien #area51 ♬ Montagem Mysterious Game - LXNGVX

Nagranie z Nowego Sącza

Nie tak dawno bardzo głośno zrobiło się o nagraniu z Nowego Sącza, które obiegło regionalne grupy w mediach społecznościowych. Widzieliśmy dziwną postać, która jechała na hulajnodze przez rynek.

Do kogo chciał się upodobnić jego autor? Domysłów nie brakowało. Komentarzy pod artykułem pojawiło się bardzo dużo. Kosmita? Fantomas? Batman? Mieszkańcy mieli swoje teorie.

Kolejna dziwna postać na rynku w Nowym Sączu

Okazuje się, że nie był to tylko jednorazowy film. W ostatnich dniach pojawił się kolejny. Także i on szybko obiegł różne sądeckie grupy wywołując z jednej strony uśmiech, a z drugiej również liczne pytania. 

Tym razem wszystko dzieje się na placu, tuż obok ratusza. Ponownie główny bohater porusza się hulajnogą elektryczną. Przebrany jest jednak za coś innego. Co dokładnie? Ciężko stwierdzić…

Sama postać przypomina tę znaną z poprzedniego nagrania. Ma jednak na sobie coś w rodzaju wielkich paczek prezentowych w żółtym kolorze. A może chodziło o coś zupełnie innego? Jak widać, wyobraźnia w tym przypadku nie zna granic.

Co myślicie o kolejnym tego typu nagraniu z sądeckiego rynku? Całość możecie obejrzeć w materiale filmowym. ([email protected], fot.: bigibigi123 - ikona)Dziękujemy za przesłanie błędu