Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 13 kwietnia. Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
24/02/2021 - 12:55

Pożar w kamienicy przy ul. Długosza. Paliło się mieszkanie [FILM, ZDJĘCIA]

W jednej z kamienic przy ulicy Długosza wybuchł pożar. Na szczęście sytuacja jest już opanowana. Wszyscy mieszkańcy w porę opuścili swoje mieszkania i nikomu nic się nie stało. Policjanci ustalają, jak doszło do tego pożaru.

Po godzinie dwunastej przy ulicy Długosza w Nowym Sączu wybuchł pożar. W kamienicy zapaliło się jedno z mieszkań. W tym czasie w budynku przebywało dwadzieścia osób. Wszyscy samodzielnie ewakuowali się na zewnątrz.

Mieszkańcy nie czekali bezczynnie. Próbowali samodzielnie ugasić pożar. Po kilku minutach na miejsce przyjechały straże pożarne, policja i pogotowie ratunkowe. W kamienicy było pełno dymu. Strażacy weszli do środka, zlokalizowali miejsce pożaru i dogasili ogień.

- Załoga pogotowia ratunkowego przebadała czterech mieszkańców, którzy skarżyli się na dolegliwości, ale nikt nie został zabrany do szpitala – powiedział nam oficer dyżurny straży pożarnej w Nowym Sączu.  

W tej chwili sytuacja jest już opanowana. Na miejscu pracują jeszcze policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego pożaru. W trakcie akcji gaśniczej droga na ulicy Długosza była całkowicie zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. i film RG)

Przy ul. Długosza w Kamienicy wybuchł pożar. Trwa akcja ratunkowa
Przy ulicy Długosza w jednej z kamienic wybuchł pożar. Na miejscu są już strażacy, policja i pogotowie. Trwa akcja ratunkowa.


Dziękujemy za przesłanie błędu