Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
31/08/2019 - 14:20

Nowy Sącz: Motocyklowa brać pożegnała tragicznie zmarłego kolegę [ZDJĘCIA]

Kondukt żałobny złożony między innymi z kilkudziesięciu motocykli przejechał dzisiaj wczesnym popołudniem spod kościoła kolejowego pod cmentarz komunalny w Nowym Sączu

Najbliższa rodzina, przyjaciele, znajomi i motocykliści z Nowego Sącza i regionu pożegnali tragicznie zmarłego 31-letniego Pawła, który zginął w wypadku na osiedlu Milenium.

W południe w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa (kolejowym) rozpoczęła się msza święta pogrzebowa. Wypełniły go rzesze ludzi, w tym także motocyklowa brać, która żegnała swojego kolegę.

Do wypadku doszło w poniedziałek na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi i Emilii Plater. Zderzyły się tam samochód Opel Insignia i motocykl, którym kierował 31-latek. Młody motocyklista został ciężko ranny. Lekarze walczyli w szpitalu o jego życie. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Po mszy za karawanem jadącym w stronę cmentarza ruszyła długa kawalkada kilkudziesięciu motocyklistów, którzy w taki sposób chcieli pożegnać swojego zmarłego kolegę. Na jednej z alejek na cmentarzu komunalnym ustawili kilkadziesiąt maszyn.

- To okropna tragedia – mówią motocykliści z grupy Moto Sącz. – Dosłownie brakuje słów. Pawle spoczywaj w pokoju.

[email protected], fot. IM.

Motocyklowa brać pożegnała tragicznie zmarłego kolegę
Kondukt żałobny złożony między innymi z kilkudziesięciu motocykli przejechał dzisiaj wczesnym popołudniem spod kościoła kolejowego pod cmentarz komunalny w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)