Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
15/02/2024 - 10:15

10 milionów złotych! Jak sądeczanie wydaliby wielką wygraną w Lotto [WIDEO]

W życiu nie ma rzeczy niemożliwych! To, co wydarzyło się kilka dni temu w Limanowej rozwiewa chyba wszelkie wątpliwości. Szczęśliwiec wygrał 10 milionów złotych. Zapytaliśmy sądeczan na co wydaliby takie pieniądze.

Wygrana w Lotto w Limanowej

Dla niektórych może to brzmieć jak abstrakcja. Wygrać 10 milionów złotych? Scenariusz raczej nierealny. Cuda się jednak zdarzają. Najlepszym przykładem jest to, co wydarzyło się we wtorek w Limanowej. 13 lutego zdecydowanie pechowy nie był.

To najwyższa wygrana jaka padła w tej miejscowości. Zwycięski kupon Lotto został wysłany w punkcie obok budynku przy ulicy Rynek 5. Na konto szczęśliwca w jednej chwili trafiły kosmiczne pieniądze.

Mieszkańcy Nowego Sącza o kosmicznych pieniądzach

Na co tak duże pieniądze wydaliby sądeczanie? Zapytaliśmy ich o to podczas sondy ulicznej. Odpowiedzi były bardzo różne. - Dobre pytanie. Nigdy się nad czymś takim nie zastanawiałem - mówi nasz rozmówca.

- Na pewno wybudowałbym dom córce - twierdzi kolejny. - Może pojechałbym do jakiegoś ciepłego kraju na południu, poleżeć przy słoneczku - śmieje inny z mieszkańców. - Uciekłbym z tego kraju - odpowiada ponuro kolejna osoba.

Wszystkie wypowiedzi znajdują się w materiale filmowym. ([email protected], wideo: GN)Dziękujemy za przesłanie błędu