Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
14/02/2024 - 15:00

Niewiarygodnie wielka wygrana w lotto pod Nowym Sączem! Komu przyniósł wielkie szczęście pechowy trzynasty

Pechowy trzynasty może przynieść niewiarygodnie wielkie szczęście. Stało się tak w Limanowej, gdzie padła rekordowa wygrana w Lotto. Dziesięć milionów złotych! Do kogo aż tak uśmiechną się los?

Szczęśliwy pechowy trzynasty

„Trzynastego wszystko zdarzyć się może”  śpiewała w przeboju wszechczasów  Kasia Sobczyk. No i zdarzyło się. We wtorek padły szóstki w Lotto i Lotto Plus.

Jak podał Totalizator Sportowy Główna wygrana w Lotto wynosi ponad 10 milionów złotych. Szczęśliwy kupon został kupiony w punkcie Lotto obok budynku przy ulicy Rynek 5 w Limanowej.

Czytaj też „Co wam strzeliło do głowy!" Jak Ewa z Januszem zrobili biznes z miłości w Nowym Sączu  

Te liczby zrobiły z kogoś milionera

Szczęśliwe liczby  to  1, 8, 36, 37, 42, 48.

Dokładna wygrana, najwyższa jaka została odnotowana w Limanowej,  to  dokładnie 10 038 000,70 zł. Ostateczna kwota, jaka trafi do zwycięzcy, będzie jednak niższa, wyniesie 9 034 200,63 zł. Od każdej wygranej powyżej 2280 zł pobierany jest bowiem dziesięcioprocentowy podatek.

Czytaj też Wójt Sękowej Małgorzata Małuch opowiedziała o tym wszystkim tylko jej

Kim jest ten szczęściarz z Limanowej

 Ciekawe kto okazał się szczęściarzem i co się działo, kiedy dowiedział się, że jest milionerem. A  może to szczęściara i na razie nic o tym nie wie….([email protected]) fot. jmDziękujemy za przesłanie błędu