Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
12/07/2016 - 09:40

Kordian Cieślik kręcił teledysk na zamku w Rytrze

Król disco z Żeleźnikowej Wielkiej, któremu popularność przyniosło połączenie disco polo z góralską nutą, nakręcił nowy teledysk do piosenki „Daj mi ukochana”. Premiera niebawem na kanale PoloTV i YouTube.

Autor hitów „Dziewczynę z gór”, „Wina dzban”, „Ja nie jestem milionerem” (łącznie mają ok. 15 mln wyświetleń na YouTube) to skromny facet (wciąż do wzięcia), który w przerwie między koncertami, wraz z rodziną prowadzi gospodarstwo agroturystyczne w Żeleźnikowej Wielkiej pod Nowym Sączem.

Piosenka „Daj mi ukochana” może być kolejnym hitem. Jej refren brzmi tak: „Daj, daj, daj mi kochana. Usta twe słodkie z rana. Dla ciebie śpiewać chcę, dla ciebie serce me”, a klip do numeru powstał w krajobrazach Beskidu Sądeckiego.

– Teledysk kręciliśmy w scenerii zamku w Rytrze i tamtejszych pięknych widoków. Dopisała nam pogoda, więc zobaczymy dużo fajnych ujęć. Wielu ludzi z Polski spyta, gdzie można zobaczyć takie piękne krajobrazy  – mówi Wacław „Kordian” Cieślik.

Premiera teledysku przewidziana jest w okolicach 20 lipca, zaś 8 sierpnia będzie można zobaczyć i posłuchać Kordiana w Galerii Trzy Korony w Nowym Sączu (szczegóły koncertu nie są jeszcze znane).

(JB), fot. Facebook/ Wacław CieślikDziękujemy za przesłanie błędu