Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
11/12/2018 - 12:00

Firma iOpen wspiera akcję Serce-Sercu [WIDEO]

Czas bardzo szybko mija. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a nasza akcja Serce-Sercu jest już na półmetku. Jeszcze tylko przez jedenaście dni nasi wolontariusze będą zbierać w sklepach żywność. Następnie zostanie ona spakowana i przekazana potrzebującym.W tegoroczną akcję włączyło się aż dziesięć wielkich sądeckich firm. Wśród nich znalazła się firma iOpen, która specjalizuje się w sprzedaży i serwisie produktów Apple, telefonów iPhone i komputerów Mac. Dziękujemy, że jesteście z nami!
- Jesteśmy uśmiechniętym i pozytywnym zespołem, o czym wie każdy nasz klient. Obok rzetelnego prowadzenia biznesu, pozostajemy wrażliwi na problemy innych ludzi, dlatego ze szczerym sercem angażujemy się w akcje pomocowe takie jak Serce-Sercu i w miarę możliwości wspieramy potrzebujących poprzez inne akcje jak WOŚP czy siepomaga.pl – mówi Robert Sztaba, właściciel firmy iOpen.

Zobacz też Serce-Sercu: właściciel firmy Conberg ma wielkie serce dla potrzebujących

- Wszystkich gorąco zachęcamy do przyłączenia się do pięknej akcji Serce-Sercu organizowanej przez Fundację Sądecką. Pozdrowienia od zespołu iOpen dla wszystkich ludzi dobrego serca. Pomaganie jest przyjemne – dodaje.

Czy takie akcje charytatywne jak Serce-Sercu powinny być organizowane również w kolejnych latach?

- Każda akcja dobroczynna, która ma na celu wywołać uśmiech na twarzy, powinna być realizowana. My tutaj w firmie iOpen jesteśmy uśmiechnięci i chcielibyśmy żeby wszyscy się śmiali razem z nami – wyjaśnia Dariusz Sztaba z firmy iOpen.    

RG [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020