Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 maja. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
05/02/2018 - 17:00

Sądeczanin Roku 2017. Kordian nosi w sercu muzykę

Mówi, że kocha muzykę, która odzwierciedla to, co nosi w swojej duszy. Jego hity śpiewa cała Polska. Fani pokochali Kordiana za jego skoczne piosenki, w który udanie łączy disco polo z góralskim folklorem. Teraz spróbuje podbić serca uczestników plebiscytu Sądeczanin Roku.

- Jestem pozytywnie nastawiony do ludzi. Moim śpiewaniem niosę im radość. To dla mnie ogromna satysfakcja, kiedy na koncertach są tłumy. Przychodzą całe rodziny, od osób najstarszych po kilkuletnie dzieci. 

Czytaj też Wacław Cieślik - "Kordian". Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

Jak dodaje Kordian, muzyka to jego największa miłość. Ukończył sądecką szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia. Jego pierwszym instrumentem był saksofon, drugim fortepian.

- Wokalu nikt mnie nie uczył, ale muzykę mam w sercu i śpiewam prosto z serca - mówi Kordian i dodaje, że start w plebiscycie Sądeczanin Roku to dla niego prawdziwy zaszczyt.

Wacław Cieślik-"Kordian" – SMS o treści SR.5 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017. ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

(P.B.)

Jmik fot. Jm

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy SądecczyznyDziękujemy za przesłanie błędu


Majowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach