Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 18 sierpnia. Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony
05/02/2018 - 16:00

Sądeczanin Roku 2017. Andrzej Grygiel buduje wspólny dom, któremu na imię Polska

Andrzej Grygiel na co dzień mieszka w Jasiennej – wiosce położonej w gminie Korzenna. Jest szczęśliwym mężem i ojcem sześciorga dzieci. Od najmłodszych lat zaangażowany w życie społeczne i polityczne gminy i powiatu nowosądeckiego.

- Z wielką satysfakcją i radością przyjąłem informację o nominacji do plebiscytu „Sądeczanin Roku 2017” – mówi z uśmiechem Andrzej Grygiel.

Od 1984 roku do dnia dzisiejszego wraz z żoną Mariolą prowadzi firmę GRAND, która związana jest z usługami ślusarskimi, w tym także produkcją części i maszyn rolniczych.

- Przyjemne wspomnienia związane z początkami mojej działalności są spowodowane tym, że spotkałem ludzi bardzo życzliwych i serdecznych, mieszkańców mojej Jasiennej, którzy pomagając mi bezinteresownie, widzieli potrzebę budowania czegoś nowego. Tego, co będzie w przyszłości im służyło – dodaje. 

Zobacz też Andrzej Grygiel. Kandydat w plebiscycie "Sądeczanin Roku 2017"

Andrzej Grygiel znany jest jako człowiek pracowity i z uporem dążący do osiągnięcia zamierzonych celów. Zawsze życzliwy, uczynny i pomocny w rozwiązywaniu problemów. Od wielu lat wspomaga lokalne inicjatywy: działalność zespołów regionalnych, klubów sportowych, stowarzyszeń. Stawia także na rozwój młodych osób – wielokrotnie gościł w swojej firmie młodzież i uczniów sądeckich szkół na wizytach studyjnych.

- Zamiłowanie do pracy społecznej wyniosłem z domu. Dzisiaj to już prawie pracoholizm. Jednak z tego pracoholizmu niekoniecznie chcę się leczyć. Raczej próbuję zarażać rzetelnością i pracowitością wszystkich ludzi napotkanych na swojej drodze – podkreśla Andrzej Grygiel.  

Andrzej Grygiel – SMS o treści SR.9 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wydrukuj i wypełnij KUPON

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2017. ZOBACZ AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA (tylko formularz elektroniczny)

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

ORGANIZATORZY


PATRON MEDIALNY


PARTNERZY


www.sadeczanin.info
Dziękujemy za przesłanie błędu