Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 7 sierpnia. Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana
13/05/2019 - 20:40

Sądeckie Młode Talenty: Karolina Mazur śpiewa, gra na pianinie i gitarze

„Take Me To Church” Hoziera to utwór, który Karolina Mazur zaprezentowała w czasie przesłuchań w szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty. Jurorzy dali jej przepustkę do wielkiego półfinału. Czy młoda artystka zjedna sobie również głosujących?

Karolina Mazur ma 16 lat. Mieszka w Popardowej. Na co dzień uczęszcza do pierwszej klasy Liceum Akademickiego w Nowym Sączu. Ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej. Umie grać na pianinie. Ponadto uczy się grać na gitarze i ukulele.
- Talent muzyczny odziedziczyłam prawdopodobnie po pradziadku, który grał na trąbce w zespole regionalnym – opowiada z uśmiechem na twarzy 16-letnia Karolina.

Zobacz też: Kipimy pasją i radością tworzenia! Półfinaliści SMT nagrywają teledyski

W szóstej edycji konkursu Sądeckich Młodych Talentów wybrała utwór „Take Me To Church” Hoziera. - Ten utwór bardzo mi się spodobał, dlatego postanowiłam go zaśpiewać – wyjaśnia.

Na swoim koncie ma liczne osiągnięcia m.in. trzecie miejsce na XXIII Starosądeckim Konkursie Młodych Wokalistów, pierwsze i drugie miejsce w konkursie Voices of Nowy Sącz, pierwsze miejsce w XVII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Zjednoczonej Europy „Sing a Song” oraz wyróżnienie w V Międzyszkolnym Konkursie Wokalno – Instrumentalnym „GRAMmy na tak!”
- Moim największym marzeniem jest cieszyć się z tego co robię i robić to co lubię – dodaje.

W szóstej edycji konkursu Sądeckie Młode Talenty głosowanie odbywa się jedynie za pomocą sms. Głosowanie podzielone jest na dwie części. Pierwsza część, która wyłoni 5 Waszych finalistów potrwa od 14 maja do 23 maja do godziny 12. w południe.
By zagłosować na Karolinę Mazur wyślij sms o treści TALENT.12 na numer 7168.

Koszt sms 1,23 zł brutto. Warto też dodać, że dochód z głosowania zasili pulę stypendiów artystycznych dla laureatów konkursu. Z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden sms na danego kandydata. Głosowanie potrwa do 23 maja (do godz. 12:00).

Faworytów głosowania poznacie już dzień później 24 maja podczas naszej wielkiej gali "Sądecki Diament". Druga tura głosowania sms odbędzie się już w dniu wielkiego finału, czyli 24 maja podczas Gali Sądecki Diament w godzinach od 12. do 15 i wyłoni laureata głosujących. Wtedy też jury wybierze tych najlepszych z najlepszych.

Chcesz zobaczyć listę wszystkich kandydatów, na których możesz oddać głos? Kliknij i zobacz listę wszystkich 27 półfinalistów.

RG [email protected], Fot. RGDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)