Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
21/09/2018 - 14:15

Wyprzedzał lewym pasem stojące w korku auta. Nie ujechał daleko [WIDEO]

Z tym kierowcą lepiej nie mijać się na drodze. Mężczyźnie musiało się chyba bardzo spieszyć. Zaczął wyprzedzać lewym pasem stojące w korku samochody. Nie ujechał jednak daleko. Zobaczcie sami.

Otrzymaliśmy od naszego Czytelnika film z kamery samochodowej, na którym zostało uwiecznione brawurowe zachowanie kierowcy Toyoty. Pan Andrzej, który przesłał nam nagranie, jechał ulicą Marcinkowicką w kierunku Klęczan. Po drodze mijał gigantyczny korek. Nagle na jego pas jezdni wjechał motocyklista, który chciał wyprzedzić stojące w korku samochody. Na szczęście kierowca jednośladu szybko skręcił i zjechał z pasa, którym jechał Pan Andrzej. Udało się uniknąć zderzenia.

Zobacz też Wariat na drodze. Niewiele brakowało, a zderzyłby się czołowo z elką [WIDEO]

Chwilę później podobny manewr próbował wykonać kierowca podróżujący Toyotą. Musiało mu się chyba bardzo spieszyć. Zaczął wyprzedzać lewym pasem stojące przed nim w korku samochody. Nie ujechał daleko, bo z przeciwnego kierunku jechał nasz Czytelnik. Nie dość, że jeden pas jezdni był zakorkowany, to jeszcze kierowca Toyoty zablokował drugi pas.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Aż strach pomyśleć co by było gdyby Pan Andrzej jechał szybciej.

RG [email protected], Film CzytelnikDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020