Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
06/11/2019 - 11:40

Wypadek za wypadkiem. Dlaczego rondo Solidarności jest tak niebezpieczne [WIDEO]

Ile wypadków zdarzyło się do tej pory na rondzie Solidarności? Trudno zliczyć. Nie ma chyba miesiąca żeby w tym miejscu nie doszło do kilku kraks. Dlaczego to rondo jest jednym z najbardziej niebezpiecznych miejsc w Nowym Sączu dla kierowców? Zobaczcie sami.

Rondo Solidarności w Nowym Sączu to jedno z wielu miejsc w naszym mieście, w którym często dochodzi do kolizji i wypadków. Wydawałoby się, że to rondo powinno być bezpieczne dla kierowców, ponieważ jest zamontowana sygnalizacja świetlna oraz czasomierze, które pokazują, kiedy nastąpi zmiana światła. Mimo to co kilka tygodni dochodzi tam do stłuczek.

Zobacz też Spieszyło mu się? O włos od wypadku na rondzie Solidarności [WIDEO]

Już wiele razy poruszaliśmy ten temat na łamach naszego portalu i zawsze wnioski były takie same. Wina leży po stronie kierowców, którzy są niecierpliwi, nie mają czasu na to, aby stać w korku, dlatego wymuszają pierwszeństwo, przejeżdżając na czerwonym świetle.

Zobacz też Znów kraksa na rondzie Solidarności. Dziecko zostało ranne

Do takiej właśnie sytuacji doszło w poniedziałek 4 listopada. Kierowca Skody w ogóle nie zwracał uwagi na sygnalizację. Mimo czerwonego światła, jechał dalej przed siebie. Całe zdarzenie zostało nagrane wideorejestratorem i opublikowane na stronie "Sądeckie Drogi".

- Nie dziwi mnie, że na tym rondzie dochodzi do tylu wypadków – skomentował autor nagrania.

RG [email protected], Film Sądeckie DrogiDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)