Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 25 lutego. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
15/01/2021 - 15:50

Zmiany w przygotowaniach Sandecji. Ile drużyna zagra sparingów?

W piątek Sandecja miała rozegrać pierwszy sparing podczas okresu przygotowawczego. Został jednak odwołany. Jak się okazuje, podobny los może czekać również kolejne spotkanie.

Sandecja powróciła do treningów 11 stycznia. Piłkarze pod okiem trenera Dariusza Dudka przygotowują się do rundy wiosennej, której start zaplanowany jest na 27 lutego (w pierwszym meczu sądeczanie zmierzą się z Miedzią Legnica).

Zobacz także: Nowa funkcja byłej gwiazdy Sandecji. Będzie szkolił młodzież w Dunajcu

W trakcie okresu przygotowawczego drużyna miała rozegrać 6 sparingów. Wiemy już jednak, że ich liczba będzie najprawdopodobniej mniejsza. W piątek „Biało-czarni” mieli podejmować Odrę Wodzisław Śląski. Mecz został jednak odwołany. Co wpłynęło na taką decyzję? Klub nie chce tego zdradzić.

To jednak nie koniec nieplanowanych zmian w przygotowaniach. - Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłotygodniowy sparing z Hutnikiem Kraków. Jeśli nie uda się go rozegrać, będziemy szukać innego rywala – mówi Miłosz Jańczyk, rzecznik prasowy Sandecji.

Zobacz także: Znamy plan przygotowań Sandecji do rundy wiosennej. Drużyna wyjedzie na obóz

Oprócz wymienionych spotkań, w planach są także mecze kontrolne z Sokołem Sieniawa, Puszczą Niepołomice, KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski i Stalą Rzeszów. Oprócz tego drużyna wyjedzie na obóz do Rzeszowa. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Adrian Maraś, Sandecja Nowy Sącz)Dziękujemy za przesłanie błędu

Lutowy miesięcznik Sądeczanin 2021