Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
29/06/2021 - 14:40

Zawodnicy z Grupy Sportowej Orlen spotkali się z dziennikarzami przed Olimpiadą

Zawodnicy z Grupy Sportowej Orlen wkrótce rozpoczną zmagania na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Przed wylotem do Japonii spotkali się z dziennikarzami na konferencji prasowej. - To dla mnie wielki zaszczyt, że jesteście z nami i dostarczacie takich emocji – mówił Daniel Obajtek, prezes Orlenu.

Po pięcioletnim okresie oczekiwania, już 23 lipca rozpoczną się kolejne Igrzyska Olimpijskie. W dalekim Tokio, nasz kraj będzie reprezentować wielu znakomitych sportowców. Wśród nich są zawodnicy z Grupy Sportowej Orlen.

W poniedziałek na specjalnej konferencji prasowej spotkali się z dziennikarzami. Prowadził ją Michał Pol. Obejrzeliśmy m.in. specjalny spot przygotowany na Igrzyska Olimpijskie. W spotkaniu uczestniczył m.in. prezes PKN Orlen – Daniel Obajtek, prezes PKOL – Andrzej Kraśnicki, prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego – Łukasz Szeliga i europoseł – Ryszard Czarnecki.

Nie zabrakło oczywiście również samych olimpijczyków i paraolimpijczyków.  Obecni byli – Maria Andrejczyk, Barbara Biegonowska-Zając, Mateusz Bieniek, Adrian Kastro, Rafała Czuper, Michał Derus, Paweł Fajdek, Joanna Fiodorow, Jacek Gaworski, Norbert Huber, Robert Jachimowicz,

Aleksandra Jarecka, Alicja Jeromin, Karol Kłos, Renata Knapik, Lucyna Kornobis, Maciej Lepiato, Piotr Lisek, Urszula Łoś, Milena Olszewska, Dariusz Pender, Karolina Pęk, Wojciech Pszczelarski, Janusz Rokicki, Mateusz Rudy, Maciej Sochal, Lech Stoltman, Martyna Sfatowska, Aleksandra Tecław, Jakub Tokarz, Ewa Trzebińska, Paweł Wiesiołek.

- To dla mnie wielki zaszczyt, że jesteście z nami i dostarczacie takich emocji. Orlen jest sponsorem sportu, to daje nam rozpoznawalność marki. Inwestujemy w sport, a kibice się za to odwzajemniają. Wspieramy też Polski komitet olimpijski i paraolimpijski – mówił Daniel Obajtek.

- Jesteście z nami, a my z wami. Liczę, że dostarczycie nam wielu wrażeń i emocji oraz dacie z siebie wszystko. Biznes ze sportem ma wiele wspólnego, bo to także walka i docieranie do celu. Życzę wam udanych Igrzysk, abyście mieli satysfakcję z tego co robicie. Dziękuję również siatkarzom za trud i walkę w Lidze Narodów – dodawał prezes.

Okoliczne przemówienia wygłosili także pozostali goście m.in. prezesi komitetów olimpijskich i sami zawodnicy. ([email protected], fot.: PKN Orlen)Dziękujemy za przesłanie błędu