Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 maja. Imieniny: Igi, Mamerta, Miry
04/05/2021 - 06:55

Wiosna i lato w Piwnicznej-Zdroju: które miejsca warto odwiedzić? [WIDEO]

Piwniczna-Zdrój czeka na turystów nie tylko w majowy weekend. Tutaj atrakcji nie zabraknie o żadnej porze roku. Sprawdźcie, co warto zobaczyć i dokąd wybrać się w Piwnicznej-Zdroju. Oprowadza nas burmistrz Dariusz Chorużyk.

Przepiękne widoki, miła atmosfera i świeże powietrze - to wszystko sprawia, że Piwniczna-Zdrój to miejsce idealne do spacerów, górskich wędrówek czy aktywnego wypoczynku. Ta uzdrowiskowa gmina, położona niedaleko Nowego Sącza ma dużo do zaoferowania na weekend majowy.

Burmistrz Piwnicznej-Zdroju, Dariusz Chorużyk, zachęca do odwiedzenia terenu rekreacyjnego Nakła, położonego niedaleko centrum miasta. Na turystów czekają tam ścieżki pieszo-rowerowe oraz tor typu pumptrack dla fanów rowerów i deskorolek.

Rodziny z dziećmi z pewnością pokochają Park Zdrojowy. Rozbudowany plac zabaw i urokliwe alejki położone są niedaleko pijalni na świeżym powietrzu. Być w Piwnicznej-Zdroju i nie spróbować wysoko zmineralizowanej wody Piwniczanka, to jak być w Paryżu i nie zobaczyć Wieży Eiffla.

To dopiero początek listy atrakcji, które czekają na turystów w Piwnicznej-Zdroju. Zobacz więcej w  materiale wideo.

Materiał przygotowany we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Piwnicza-Zdrój.Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020