Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 marca. Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
18/01/2020 - 21:30

Ostatnia grupa sportowców nominowanych w naszym plebiscycie

Zawodnicy sportów indywidualnych są ostatnią grupą osób zgłoszonych do Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny, którego patronem medialnym jest miesięcznik "Sądeczanin".

Szczególy: Patronat "Sądeczanina": głosujemy na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Bieżące wyniki można sprawdzać TUTAJWarto również przeczytać REGULAMIN.

PIOTR TOMASIAK

Trenuje lekkoatletykę w UKS Budowlani Nowy Sącz. Ma tytuł Mistrza Województwa w biegach przełajowych na dystansie 2000 m, brązowy medal w Mistrzostwach Polski na dystansie 3000 metrów oraz trzecie miejsce w Halowych Mistrzostwa Polski na 1500 metrów.

ANDRZEJ PIERON

Zawodnik sportów motorowych związany z Grupą 4x4. Wśród jego osiągnięć można wymienić trzecie miejsce w grupie Q4 PPRB (Puchar Polski w Rajdach Baja).

ADRIAN SKOCZEŃ

Zwycięzca w grupie Młodzików Pucharu Polski w Super Enduro, a także zdobywca pierwszego miejsca w Junior 85 Otwartych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Cross Country.

 

ANNA BODZIONY

Trenuje lekkoatletykę. Sukcesy: Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych  Polska-Trzebnica 2000 m - trzecie miejsce, 4000 – drugie miejsce 2 miejsce. Mistrzostwa Świata LA Australia-Brisbane, 5000m – piąte miejsce, 3000m – drugie miejsce. Mistrzostwa Polski 3000 i 1500 metrów -  złote medale, Mistrzostwa Europy w półmaratonie Rosja - medal złoty.

ARKADIUSZ BORZĘCKI

Brązowy medalista Mistrzostw Polski w rzucie oszczepem i kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych.Dziękujemy za przesłanie błędu