Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 9 lipca. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki
07/01/2020 - 19:45

Patronat "Sądeczanina": głosujemy na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

Głosowanie w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2019 już się rozpoczęło. O poparcie kibiców stara się aż 98 zgłoszonych zawodniczek i zawodników. Miesięcznik oraz portal „Sądeczanin” są patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

Powyżej rozmowa z Łukaszem Pławeckim, zwycięzcą ubiegłorocznej edycji plebiscytu.

Aby oddać głos, należy wysłać wiadomość SMS. Jest to jedyna forma głosowania, gdyż organizatorzy plebiscytu zrezygnowali z przyjmowania e-maili oraz kartek pocztowych.

Zobacz: Rusza XVII edycja Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny

- Głosowanie na kandydatów odbywać się będzie za pomocą SMS, a koszt jednego sms to 2 złote netto plus 22% VAT. Głosujący może wysyłać nieograniczoną liczbę SMS-ów na swojego kandydata. Wyniki głosowania będą dostępne on-line w formie wykresu procentowego od uzyskanych głosów.- powiedział Tomasz Michałowski, prezes Stowarzyszenia Dla Miasta Nowego Sącza.

Zwycięzcą poprzedniej edycji został Łukasz Pławecki, nowosądecki zawodnik sztuk walki mający na koncie wiele tytułów mistrzowskich na arenie europejskiej oraz światowej.

Zobacz: Łukasz Pławecki Najpopularniejszym Sportowcem Sądecczyzny [WIDEO]

- Po pierwszym etapie głosowania do rundy finałowej plebiscytu zakwalifikuje się od 10 do 15 sportowców według największej liczby głosów. O ostatecznej liczbie finalistów decyduje Organizator Konkursu - wyjaśnia Michałowski. - Każdy ze sportowców ma przyporządkowany inny numer według wzoru. Numer do głosowania: 72480. Treść: TYP.SR.X (w miejsce X wpisujemy numer sportowca).

Bieżące wyniki można sprawdzać TUTAJ. Warto również przeczytać REGULAMIN.

([email protected]). Fot. Adrian MaraśDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)