Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
13/01/2020 - 15:30

Nowy Sącz: będzie zmiana cennika w MOSiR. Ujmą kartę nowosądeczanina

Mieszkańcy Nowego Sącza, którzy posiadają karty nowosądeczanina mogą korzystać już z przywilejów, do których uprawnia ten kawałek plastiku. Jest to chociażby 10 proc. zniżki na krytą pływalnię w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, czy 50 proc. zniżka na lodowisko. Okazuje się, że cennik korzystania z krytej pływalni zamieszczony na stronie internetowej ośrodka nie został zaktualizowany.

W cenniku nie ma wzmianki, o tym, że posiadacze Karty Nowosądeczanina mają prawo do 10 proc. zniżki w przypadku, gdy chcą skorzystać z krytej pływalni. Owszem są w nim wyszczególnione zniżki w przypadku posiadaczy między innymi Nowosądeckiej Karty Dużej Rodziny, Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny i Nowosądeckiej Karty Seniora.

O tym problemie zaalarmował nas jeden z czytelników.

- Jak widać cennik nie został zaktualizowany o kartę nowosądeczanina – mówi mieszkaniec proszący o interwencję w tej sprawie. - Biuro basenu nie odpowiada na maile w tej kwestii.

O wyjaśnienie sprawy zapytaliśmy Marcina Rojnę, dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

- Informacja o zniżkach przysługujących posiadaczom karty nowosądeczanina jest wywieszona w budynku MOSiR przy kasach – wyjaśnia Marcin Rojna.

Posiadacze karty nowosądeczanina mogą korzystać z 10 proc. zniżki na krytą pływalnię oraz 50 proc. zniżki na dwa działające lodowiska – przy ul. Nadbrzeżnej oraz na Starej Sandecji.

Przy kasach, w których można kupić bilety na lodowisko, jak zapewnia szef MOSiR, również znajduje się informacja o przysługujących zniżkach, w tym także dla osób mających kartę nowosądeczanina.

Dlaczego takiej informacji nie ma jeszcze w cenniku zamieszczonym na stronie internetowej MOSiR.

- W najbliższym czasie, jeszcze w tym tygodniu zostanie zamieszczony nowy cennik korzystania z basenu (niektóre dotychczasowe ceny zostaną obniżone) oraz sauny – informuje dyrektor Rojna. – Tę ostatnią strefę rozbudowaliśmy.  

i.michalec@sadeczanin.info, fot. arch. Sadeczanin.info.Dziękujemy za przesłanie błędu