Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
17/03/2016 - 11:25

Tomasz Gargula kontra Andrzej Sołdra w Żyrardowie

Bardzo pracowity weekend przed pięściarzami Sądeckiego Klubu Bokserskiego „Golden Team”.

W piątek 18 marca w Żyrardowie do ringu w największej walce sądeckiego boksu wejdą  Tomasz „Tomera” Gargula oraz Andrzej Sołdra! Dodatkowym smaczkiem w tej walce będzie to, że w narożniku Tomery znajdzie się niedawny trener Andrzej, Jerzy Galara który przez większość kariery zawodowej i amatorskiej był związany z Sołdrą. Walka odbędzie się  8 rund.

W Żyrardowie do ringu po raz piąty w zawodowej karierze wyjdzie Daniel „Bocian” Bociański, który w czterorundowej walce zmierzy się z Łotyszem Vitalijsem Parsinsem. Bocian do tej pory odniósł komplet czterech zwycięstw, jego rywal także legitymuje się rekordem czterech zwycięstw jednak poniósł 6 porażek. Gala odbędzie się w piątek 19 marca i transmitowana będzie na żywo przez telewizję Polsat Sport.     

Sobota będzie należeć do amatorów. Na Międzynarodowym Grand Prix Małopolski w Tarnowie wystąpią Kacper Salabura, Jakub Tokarz, Tomasz Piotrowski, Łukasz Kiklica, Krzysztof Twardowski oraz Michał Bołoz. Liderem ekipy jest bez wątpienia Krzysztof Tawrdowski niepokonany od dłuższego czasu zawodnik wagi ciężkiej lider klasyfikacja Grand Prix oraz Mistrz Małopolski.
 

- Myślę, że powinniśmy odnieść komplet zwycięstw zawodowych i amatorskich bo zawodnicy, są naprawdę dobrze przygotowani do sezonu co pokazały wcześniejsze bardzo udane starty – Jerzy Galara.
(s)Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020