Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 lutego. Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
27/03/2017 - 09:10

Starosta pokonał burmistrza ... w tenisie stołowym

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Ks. Józefa Tischnera w Starym Sączu odbył się I Memoriał im. Bogdana Zajdla w Tenisie Stołowym Mężczyzn. Mecz otwarcia rozegrał starosta nowosądecki Marek Pławiak i burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek. Lepszy - w dwóch setach, okazał się starosta.

Po zaciętej walce starosta Marek Pławiak pokonał burmistrza Jacka Lelka 11:9 i 11:4.

- Bardzo się cieszę z tego zwycięstwa, ale najważniejsza była wspólna gra fair play – mówił z uśmiechem starosta Marek Pławiak. – Rozegraliśmy z burmistrzem mecz otwarcia i zachęciliśmy do gry pozostałych zawodników.

Memoriał ma przypomnieć sylwetkę śp. Bogdana Zajdla, który zginął w wypadku samochodowym w 2015 r. Był pedagogiem, nauczycielem w Zespole Szkół Zawodowych w Starym Sączu i Prywatnym Gimnazjum w Starym Sączu, kierował też Internatem.

I Memoriał zorganizował Marian Kuczaj – działacz sportowy, były radny powiatowy. Wzięli w nim udział m.in.: starosta Marek Pławiak, burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Jan Gomółka, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego Artur Rola, dyrektor ZSP w Starym Sączu Grzegorz Skalski, dyrektor LO – Krzysztof Szewczyk, działacze sportowi i przyjaciele śp. Bogdana Zajdla.

(KB)

źródło i fot: Starostwo Powiatowe (olsz)

Turniej tenisa


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020