Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 12 listopada. Imieniny: Konrada, Renaty, Witolda
03/01/2018 - 18:30

Miłosz Szczepański zmieni klub? Legia dostała propozycję z I ligi

Sądecki piłkarz występujący w Legii Warszawa, otrzymał propozycję przenosin do Rakowa Częstochowa. Kluby prowadzą rozmowy, w grę wchodzi wypożyczenie lub wykupienie.

Raków Częstochowa walczy o LOTTO Ekstraklasę. Drużyna zajmuje 3 pozycję w I lidze, mając na półmetku stratę jedynie 2 punktów do miejsc premiowanych  awansem do elity.

Zapytaliśmy zawodnika o możliwy transfer.  - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Dzisiaj nie chcę komentować tej sprawy, poczekajmy na rozwój wydarzeń - powiedział Miłosz Szczepański.

Miłosz Szczepański ma 19 lat, jest wychowankiem Dunajca Nowy Sącz. W sezonie 2013/2014 przeniósł się do Legii Warszawa, aby w tamtejszej akademii występować w drużynie juniorów. Po półtorej roku zasilił drużynę rezerw obecnych mistrzów Polski, gdzie występował na szczeblu III ligi i w Centralnej Lidze Juniorów.

W seniorskim zespole Legii Warszawa zadebiutował w rozgrywkach Pucharu Polski. Było to we wrześniu 2017 w meczu przeciwko Ruchowi Zdzieszowice, który drużyna ze stolicy wygrała 4:0. Uczestniczył również w Młodzieżowej Lidze Mistrzów, gdzie Legia z Miłoszem Szczepańskim w składzie mierzyła się z Ajaxem Amsterdam. Jego obecny kontrakt obowiązuje do końca obecnego sezonu. 

MŚ ([email protected]). Fot. Legia.net

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________