Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
19/11/2021 - 19:55

Poprzednio wysoko przegrali, pora na rewanż! KTH podejmie w sobotę lidera

Pora na kolejne hokejowe emocje. Już w sobotę KTH Krynica zmierzy się w ramach meczu II ligi z KS Sigmą Katowice. Czy krynickim zawodnikom uda się zrewanżować za niedawną porażkę 0-10? Mają ku temu ogromne chęci.

KTH Krynica w dalszym ciągu rywalizuje w II lidze hokeja, choć w kwietniu okazali się najlepsi w turnieju o mistrzostwo tego poziomu rozgrywkowego. Rywalizacja w nowym sezonie jest również niezwykle zacięta.

Po pięciu kolejkach kryniccy hokeiści zajmują 3 miejsce w tabeli. Jak dotąd zgromadzili 9 punktów na koncie. Tyle samo oczek ma lider i wicelider. Zespoły idą więc „łeb w łeb”. To tylko dodaje dodatkowego smaczku kolejnym spotkaniom.

W następnej serii gier KTH Krynica zmierzy się z pierwszą w tabeli – KS Sigmą Katowice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 17:15. W pierwszym meczu sezonu, kryniccy hokeiści przegrali w starciu z tym rywalem aż 0:10.

- Na pewno będziemy chcieli się zrewanżować drużynie ze Śląska, która z taką samą ilością punktów zajmuje 1. miejsce w tabeli. Decyduje w tym przypadku lepszy bilans bramkowy. My zajmujemy 3 pozycję, ale mamy rozegrany jeden mecz więcej, więc najbliższe spotkanie jest dla nas bardzo ważne – mówi „Sądeczaninowi” Adam Krok, menedżer KTH Krynica.

Jakim wynikiem zakończy się spotkanie? Czy KTH pokona lidera? Przekonamy się już jutro. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu