Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
05/11/2021 - 15:35

Nie przegap! W sobotę KTH Krynica rozegra mecz z debiutantem

To będą wielkie hokejowe emocje! W sobotę KTH Krynica rozegra kolejne II-ligowe spotkanie. Tym razem ich przeciwnikiem będzie zespół MUKS Orlik Opole. Czy kryniccy hokeiści wyjdą z pojedynku zwycięsko?

Nie tak dawno hokeiści KTH Krynica okazali się najlepsi w turnieju finałowym o mistrzostwo II ligi hokeja. Powtórzyli tym samym ogromny sukces z września ubiegłego roku, kiedy również triumfowali w drugoligowych rozgrywkach. W drodze do finału pokonali Sigmę Katowicę i GKS Stoczniowiec Oliwa. W ostatnim spotkaniu okazali się natomiast lepsi od Gazdy Nowy Targ.

W trwających rozgrywkach drużyna z 6 punktami na koncie zajmuje po 4 meczach 4. miejsce. W dotychczasowych spotkaniach uległa KS Hockey Team Oświęcim (0-5) oraz KS Sigma Katowice (0-10) oraz pokonali Gazdę Nowy Targ (5-2) i KH Dębica (6-2).

Kolejnym rywalem KTH będzie ostatni w tabeli zespół MUKS Orlik Opole. Jako debiutant w rozgrywkach, drużyna nie zdobył jeszcze żadnych punktów. Kto zwycięży? Dowiemy się w sobotę. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 17:15. ([email protected], fot.: MP)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu