Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
22/05/2023 - 21:30

Trwa promocja Festiwalu Biegowego! Zarejestruj się w cenach z ubiegłego roku

Maja jest zawsze wyjątkowym czasem. Ten miesiąc kojarzy się nam z grillowaniem i odpoczynkiem. Nie brakuje osób, które wybierają się wówczas na urlopy, by nabrać jeszcze więcej siły. To także szczególny okres dla biegaczy. Zarejestruj się na Festiwal Biegowy w niższej cenie!

Pogoda znów robi się letnia, czym zachęca do wyjścia na okoliczne ścieżki. Trasy zapełniają się amatorami sportu. Wszyscy szlifują formę i przygotowują się do startów.

Maj jest również wyjątkowym miesiącem dla Festiwalu Biegowego. Do imprezy, która potrwa od 8 do 10 września w Piwnicznej-Zdrój pozostało coraz mniej czasu. Mamy jednak do przekazania znakomite wieści!

Przez cały maj możecie się zarejestrować na Festiwal z 20 proc. zniżką. Rozpocznij majówkowy szturm na listy startowe! Dołącz do nas i skorzystaj z rabatu. Z kodem MAJFB2023 na wszystkie biegi zarejestrujecie się dużo taniej! Takiej okazji po prostu nie można przepuścić.

Osoby, które już startowały w Festiwalu Biegowym doskonale wiedzą, jak wielka jest to frajda. Jeśli jeszcze nigdy nie mieliście okazji być jego częścią, koniecznie się zapiszcie. Najlepszą rekomendacją są opinie ambasadorów.

- Festiwal Biegowy to genialna impreza nie tylko dla biegaczy, ale też dla ich rodzin i przyjaciół. Tam każdy znajdzie coś dla siebie. Różnorodność dystansów i innych atrakcji oraz świetna atmosfera sprawia, że tam po prostu trzeba być! – nie ma wątpliwości Anna Psuja.

- Festiwal Biegowy, to jest to, czego każdy biegacz powinien spróbować! Impreza naprawdę godna polecenia. Jest na bardzo wysokim poziomie. Byłem raz w Krynicy i dwa razy w Piwnicznej-Zdroju. Chętnie wracam tam znowu i znowu – dodaje Viktor Volkov.

Maj jest doskonałą okazją, żeby zapisać się na Festiwal i rozpocząć (lub kontynuować) biegowe przygotowania. Zabawa będzie świetna! (fot.: Festiwal Biegowy)

Dziękujemy za przesłanie błędu