Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
25/01/2024 - 11:40

Klaudia Zwolińska: „nie tylko sportem człowiek żyje” [WIDEO]

Polskie kajakarstwo slalomowe kobiet nie miało takich sukcesów od blisko dwudziestu pięciu lat. Sądecka kajakarka Klaudia Zwolińska idzie jak burza, a w ostatnim sezonie osiągnęła życiowe wyniki. Zdobyła dwa srebrne medale na Igrzyskach Europejskich i pięć złotych w mistrzostwach Polski. Sukcesy zwieńczyła brązem mistrzostw świata. Czy sukcesem zakończy się też jej udział w plebiscycie na Sądeczanina Roku?

Udział w plebiscycie to dla mnie ogromny zaszczyt. Od lat reprezentuje nasz region na arenie krajowej i zagranicznej. Wszyscy wiemy, że slalom ma bardzo głęboko zapuszczone korzenie na Sądecczyźnie i cieszę się, że mogę tę tradycje kontynuować i reprezentować nasz region na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu – mówi Klaudia  Zwolińska.   

Ale nie tylko sportem człowiek żyje. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to w tym w tym roku ukończę studia na Akademii Nauk Stosowanych na kierunku pedagogika.

Zawsze marzyłam o tym, żeby pracować z dziećmi. To  dlatego jako wolontariusz prowadzę spotkania czy wykłady na temat sportu i przekazuję młodym ludziom związane z tym wartości. ([email protected])

Czy to twoja kandydatka do tytułu Sądeczanin Roku 2023 ?

KLAUDIA ZWOLIŃSKA – wyślij SMS o treści SR.14 pod numer 7168 (koszt 1,23 zł brutto) lub ZAGŁOSUJ ONLINE lub wypełnij i dostarcz KUPON (dostępny w miesięczniku "Sądeczanin": numer styczeń 2024)

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA WSZYSTKIE TRZY SPOSOBY (1 x sms, 1 x formularz online, 1 x kupon). Da to równowartość 3 głosów.

Kliknij i zobacz listę wszystkich kandydatów do tytułu Sądeczanin Roku 2023. Znajdziesz tam też szczegółowe zasady głosowania.

Więcej informacji w regulaminie Plebiscytu "Sądeczanin Roku 2023"Skomentuj

twitter
whatsapp
wykop
email
Dziękujemy za przesłanie błędu