Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
03/02/2012 - 08:51

Janusz Michalik to człowiek z pasją, zasługuje na wyróżnienie

Kandydaturę Janusza Michalika do tytułu „Sądeczanin 2011 Roku” roku zgłosił prezes Fundacji Instytutu Studiów Wschodnich, Jerzy Bochyński.

Dyrektor artystyczny Miejskiego Ośrodka Kultury już od trzech dekad realizuje swoje pomysły sceniczne i umila sądeczanom czas, chętnie przychodzącym na jego przedstawienia. Do swojego artystycznego dorobku Michalik może dopisać niedawną (29 stycznia) premierę „Kopciuszka”, której był reżyserem, zaś 12 lutego będzie można oglądać go w „Dekompozycji” - monodramie przygotowanym na zeszłoroczny Jesienny Festiwal Teatralny.

Reżyseria i aktorstwo to nie jedne pola pracy Janusza Michalika. Dyrektor artystyczny MOK to również pedagog, animator kultury, konferansjer i koordynator działań rocznicowych w Nowym Sączu, przyjaciel kombatantów, społecznik z pasją zaszczepiania innym miłości do teatru.

- Janusza Michalika znam nie od dzisiaj i bardzo doceniam jego pracę na rzecz sądeckiej kultury. Wiem, że nie jest to dla niego zwykłe zarobkowe zajecie, bo znaczna część tych działań jest non profit i wypływa z jego artystycznych zamiłowań. To po prostu człowiek z pasją, któremu należy się wyróżnienie - powiedział Jerzy Bochyński, prezes Fundacji Instytutu Studiów Wschodnich, który zgłosił Janusza Michalika do tytułu „Sądeczanina 2011 Roku”.

O nominowanym Januszu Michaliku czytaj:

Janusz Michalik - aktor, reżyser i dyrektor - człowiek orkiestra

***

Na wybranego kandydata możesz zagłosować na trzy sposoby:

- najłatwiej jest WYPEŁNIĆ SPECJALNY FORMULARZ, który znajduje się poniżej oraz tutaj: Wybierz Sądeczanina Roku! Skorzystaj z formularza na stronie;

- albo WYSŁAĆ E-MAIL do naszej redakcji na adres [email protected], w temacie wiadomości wpisując nazwisko kandydata, a w treści swoje dane (imię, nazwisko, adres i telefon;

- można też WYPEŁNIĆ KUPON dołączony do styczniowego numeru miesięcznika „Sądeczanin” lub wycięty z rozpowszechnianej przez nas ulotki. Kupony należy przekazać do Fundacji Sądeckiej (33-300 Nowy Sącz, ul. Barbackiego 57).

Głosowanie będzie trwało do 20 lutego.

(JB)

Fot. JB
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu