Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 22 października. Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
27/11/2019 - 23:55

O roku prezydentury Ludomira Handzla rozmawiamy z dr Krzysztofem Głucem

O to, jak ocenia rok rządów administracji Ludomira Handzla w Nowym Sączu, zapytaliśmy dr. Krzysztofa Głuca, kandydata w ubiegłorocznych wyborach prezydenta miasta, historyka, politologa, specjalistę w dziedzinie administracji publicznej i nowosądeckiego radnego.

- Oceniając rok prezydentury pana Ludomira Handzla, nie sposób mu wystawić w formie oceny jedną, akademicką cyferkę - mówi dr Krzysztof Głuc, którego poprosiliśmy o podsumowanie roku sprawowania urzędu prezydenta w Nowym Sączu. - Niestety, wiele rzeczy mogło być zrobionych lepiej - mówi jednak dr. Głuc. Co można było zrobić lepiej? Przekonaj się, oglądając rozmowę red. Tomasza Kowalskiego z dr. Krzysztpfem Głucem.

Dlaczego nie warto było zaczynać urzędowania od próby likwidacji szkół w Nowym Sączu, co przemawia za wysłuchaniem prezesa Fakro w jego sporze z prezydentem o przebieg trasy łączącej ulicę Węgierską z północną obwodnicą miasta? Przekonaj się, obejrzyj zapis naszej rozmowy. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)