Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 9 grudnia. Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława
18/10/2023 - 11:00

Znane aktorki Joanna Żółkowska i Paulina Holtz na Sądecczyźnie. Nie uwierzycie, z czym kojarzy im się nasz region

Jesienny Festiwal Teatralny, który od dwóch tygodni odbywa się w Starym Sączu, powoli dobiega końca. Wśród licznych artystów, których mogliśmy zobaczyć na scenie starosądeckiego "Sokoła", znalazły się Joanna Żółkowska oraz jej córka Paulina Holtz. Obie są świetnymi aktorkami i choć grały w wielu filmach i serialach, to największą rozpoznawalność przyniósł im serial „Klan”. Podczas tej krótkiej wizyty na Sądecczyźnie, znalazły czas dla portalu "Sądeczanin". Posłuchajcie naszej rozmowy.

Joanna Żółkowska i jej córka Paulina Holtz to wyjątkowy duet. Obie od ponad dwudziestu lat grają w "Klanie", który jest jednym z najdłuższych seriali polskiej produkcji. Wspólnie występują również w spektaklach teatralnych. Zapytaliśmy nasze rozmówczynie, jak to jest grać w spektaklu, w serialu razem z mamą i córką? Czy to pomaga czy utrudnia pracę? Odpowiedź jest naprawdę zaskakująca. 

Zobacz też Kacper Kuszewski w Starym Sączu. Polacy pokochali go za rolę Marka Mostowiaka w "M jak miłość" [FILM]

Jak się okazało, obie panie świetnie znają Sądecczyznę i często odwiedzają nasz piękny region. Mają tutaj swoje ulubione miejscowości. Aktorki opowiedziały nam również o filmach i serialach, do których mają największy sentyment. Zdradziły, co zmieniłyby w swoim życiu, gdyby mogły cofnąć czas... Jesteście ciekawi odpowiedzi? Posłuchajcie naszej rozmowy. ([email protected] Film GN) 
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu