Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 października. Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
21/11/2019 - 07:00

Robert Ruchała stoczył pierwszą zawodową walkę. Jak mu poszło?

Gościem „Sądeczanina” jest pochodzący z Nowego Sącza Robert Ruchała, który już w wieku piętnastu lat zaczął trenować sporty walki. Od niedawna zajmuje się tym zawodowo. Kilka dni temu w Zawierciu stoczył walkę, która miała dla niego szczególne znaczenie. Dlaczego? Posłuchajcie naszej rozmowy.

- Była to dla mnie bardzo ważna walka, ponieważ był to mój debiut zawodowy. Walczyłem podczas walki wieczoru. Było to dla mnie bardzo wielkie wyróżnienie. Przyjechało mnóstwo kibiców, którzy mnie dopingowali. Cieszę się, że udało mi się wygrać – mówi Robert Ruchała.

Podczas tej walki nowosądeczanin zmierzył się z Mariuszem Szyją, który również ma na swoim koncie liczne sukcesy.

- Ta walka sprawiła mi trochę trudności. Czasem za szybko chciałem coś zrobić, ale kontrolowałem walkę do końca. Dominowałem przez trzy rundy. Bardzo pomogli mi moi kibice, którzy mnie motywowali - podkreśla.

Kiedy Robert Ruchała zmierzy się z kolejnym przeciwnikiem? Jakie ma plany na najbliższe tygodnie? Czy treningi muszą iść w parze z właściwą dietą w życiu zawodnika MMA? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w powyższym nagraniu. Zachęcamy do obejrzenia.

RG [email protected] Film KS, Fot. Macgregor photography

Rozmowa dnia: Robert Ruchała stoczył pierwszą zawodową walkę. Jak mu poszło?
Gościem „Sądeczanina” był pochodzący z Nowego Sącza Robert Ruchała, który już w wieku piętnastu lat zaczął trenować sporty walki. Od niedawna zajmuje się tym zawodowo.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)