Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
01/08/2020 - 07:00

Piękna Zuzanna Twaróg z Nowego Sącza powalczy o koronę i tytuł Miss [WIDEO]

Kto cię namówił do tego, aby wziąć udział w konkursie Miss Nastolatek Małopolski 2020? Jak przygotowujesz się do wielkiego finału? Czym się zajmujesz na co dzień? Czy masz chłopaka? Te i wiele innych pytań zadaliśmy pięknej sądeczance Zuzannie Twaróg, która odwiedziła redakcję „Sądeczanina”. Posłuchajcie sami!
Zuzanna Twaróg ma szesnaście lat i jest mieszkanką Nowego Sącza. Jakiś czas temu zgłosiła się do cieszącego się wielką popularnością i zainteresowaniem konkursu Miss Nastolatek Małopolski 2020. Kilka dni temu dwudziestoosobowe jury wybrało dwadzieścia dwie piękne nastolatki, które już we wrześniu powalczą w wielkim finale o koronę i tytuł Miss. Wśród nich jako jedyna z naszego regionu, znalazła się reprezentantka z Nowego Sącza.

- Nikt mnie nie musiał namawiać do wzięcia udziału w tym konkursie. Rok temu miałam pierwszą w swoim życiu profesjonalną sesję zdjęciową. Bardzo mi się to spodobało. Przyjaciele zaczęli mi prawić komplementy i wtedy tak sobie pomyślałam, aby spróbować swoich sił w konkursie piękności. Wysłałam zgłoszenie, pojechałam na casting do Krakowa, dostałam się i tak to się zaczęło – wspomina z uśmiechem na twarzy Zuzanna Twaróg, finalistka Miss Nastolatek Małopolski 2020.

Zobacz też Piękne półfinalistki Miss Nastolatek Małopolski 2020. Która z nich zwycięży?

Na co dzień Zuzanna Twaróg uczęszcza do V Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Sączu. W przyszłości chciałaby pomagać ludziom i z tym wiąże swoje plany.

Zobacz też Piękne kobiety, powalczą o koronę i tytuł Miss Małopolski. Zobacz ich zdjęcia

Naszą Rozmówczynię zapytaliśmy także o to, jakie ma hobby i w jaki sposób przygotowuje się do wrześniowego finału. Nie mogło także zabraknąć bardzo osobistego pytania, czy ma chłopaka. Co nam odpowiedziała? Posłuchajcie sami. Zachęcamy was do obejrzenia wywiadu.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Film DS, Fot. Z.Twaróg

Piękna Zuzanna Twaróg z Nowego Sącza powalczy o koronę i tytuł Miss
Kto cię namówił do tego, aby wziąć udział w konkursie Miss Nastolatek Małopolski 2020? Jak przygotowujesz się do wielkiego finału? Czym się zajmujesz na co dzień? Czy masz chłopaka? Te i wiele innych pytań zadaliśmy pięknej sądeczance Zuzannie Twaróg, która odwiedziła redakcję „Sądeczanina”. Posłuchajcie naszej rozmowy.


Dziękujemy za przesłanie błędu