Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 3 lutego. Imieniny: Błażeja, Joanny, Telimeny
23/07/2020 - 00:20

Znamy nazwiska finalistek konkursu Miss Małopolski 2020. Która z nich zwycięży?

Dwudziestoosobowe jury wybrało spośród kilkudziesięciu kandydatek, trzydzieści najpiękniejszych kobiet Małopolski, które awansowały do wielkiego finału. Już we wrześniu dowiemy się, która z nich otrzyma koronę i tytuł najpiękniejszej Małopolanki. Poznajcie finalistki konkursu Miss Małopolski 2020. Wśród nich jest również sądeczanka.

Karolina Barańska / Kraków / 169 cm / 22 lata

Pochodzi z Krakowa, ma 22 lata i studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jej pasją jest sport. Przez 7 lat wyczynowo trenowała lekkoatletykę (sprinty), obecnie jest w trakcie kursu na instruktora ćwiczeń siłowych. W wolnym czasie lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także spotykać się ze znajomymi.

- Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ chcę spróbować swoich sił w tak profesjonalnym przedsięwzięciu jakim jest konkurs Miss Małopolski. Udział w konkursie wiąże się z przeżyciem niezapomnianej przygody, o jakiej może pomarzyć większość młodych kobiet. Oprócz nawiązania nowych znajomości z innymi uczestniczkami, szereg przygotowań pozwoli mi na lepsze poznanie siebie oraz dodanie mi pewności. Moim marzeniem zawsze była możliwość wystąpienia na scenie konkursu tak wysokiej rangi, który da mi możliwość rozwoju siebie - mówi Karolina Barańska.

Poznaj kolejną finalistkę. Przejdź na następną stronę...

StronyDziękujemy za przesłanie błędu