Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 9 maja. Imieniny: Grzegorza, Karoliny, Karola
21/01/2020 - 10:40

Złóżcie życzenia w Dniu Babci w „Sądeczaninie”. Niektórzy już to zrobili

Dziś Dzień Babci, jutro Dzień Dziadka. Do wszystkich Waszych życzeń dołącza się także "Sądeczanin"! W dalszym ciągu możecie przesyłać zgłoszenia. Życzenia będziemy publikować przez cały dzień.

Najdroższa Babciu!
Z okazji Twojego święta życzymy Ci, byś zawsze była uśmiechnięta, bo Twój uśmiech rozprasza każdy cień, byś każdego dnia doświadczyła naszej miłości, bo Ty nam jej tyle ofiarowałaś, by Twe marzenia się spełniały, a zdrowie dopisywało. Kochamy Cię Babciu! Ania i Robert

***

Na Dzień Babci i Dzień Dziadka,
Zdrowia, szczęścia i miłości,
Uśmiechu, zabawy, do późnej starości,
Spełnienia najskrytszych marzeń,
Wielkich podróży i dobrych wrażeń,
Pogody ducha w każdy dzień,
A smutki niech odejdą w cień.
Babciu i Dziadku wszystkiego wspaniałego i wieku życia co najmniej stuletniego! Życzenia dla Babci Kazi i Dziadka Jurka składają Gabi, Arek i Marcin.

***

Za miłość, wsparcie, pomocną dłoń, za uśmiech, za czas nam poświęcony, za życzliwość, za naukę życia, za radę, dobre słowo, wskazówki i mobilizację w dążeniu do celów tych małych i tych dużych, za troskę w czasie choroby, za wszystko czego nas nauczyliście po prostu DZIĘKUJEMY!!! 
Dla NAJWSPANIALSZYCH DZIADKÓW POD SŁOŃCEM życzenia długich lat życia w zdrowiu i radości składają Małgosia, Karolina i Jakub.

***

Serdeczne życzenia dla dziadków i pradziadków z rodu Wilk z Nowego Sącza, zdrowia przede wszystkim i uśmiechu na co dzień oraz spełnienia marzeń. Do zobaczenia wkrótce. Wnuk Franio Wilk z Irlandii

Czytaj też: Dzień Babci i Dziadka. Skąd wziął się pomysł na obchodzenie ich święta?

W dalszym ciągu czekamy na Wasze zgłoszenia. Wystarczy przesłać życzenia na adres k.kos@sadeczanin.info, w tytule wiadomości wpisując ,,Dzień Babci i Dziadka". Przypominamy o podpisaniu życzeń!

k.kos@sadeczanin.info, fot. czytelnik

Obszar załącznikó


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2020