Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
18/03/2014 - 12:00

Zaprezentuj się w konkursie „Ja też mam talent”

Gorlickie Centrum Kultury i Urząd Miejski w Gorlicach zapraszają do udziału w czwartej edycji konkursu „Ja też mam Talent”. Celem konkursu jest m.in. popularyzowanie działań artystycznych, rozwijanie kreatywności młodzieży, promowanie młodych talentów. Konkurs jest otwarty dla mieszkańców Ziemi Gorlickiej i może w nim uczestniczyć każda osoba lub grupa osób w wieku od 10 lat.
Osoby występujące na scenie wykonają prezentację w wybranej przez siebie formule. Może być to śpiew, taniec, umiejętności gawędziarskie, pokaz umiejętności gry aktorskiej, pokaz sprawności fizycznej, prezentacja kabaretowa, mała forma teatralna, gra na dowolnym instrumencie, recytacja, występ sportowo-akrobatyczny, prezentacja zdolności manualnych. Prezentacja nie może być dłuższa niż 5 minut. Uczestnicy powinni dostarczyć przed występem wolny od wad fizycznych nośnik CD audio z nagraniem podkładu muzycznego. Uczestnik gwarantuje, że prezentowany przez niego program jest oryginalny i wolny od wad prawnych oraz, że nie narusza praw osób trzecich.
Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszenia oraz dostarczenie jej do Gorlickiego Centrum Kultury w terminie do 17 kwietnia.
Konkurs „Ja też mam Talent” zostanie przeprowadzony w sali teatralnej Gorlickiego Centrum Kultury w Gorlicach w dwóch etapach: eliminacje wstępne odbędą się w sobotę 26 kwietnia od 11.00, natomiast finał odbędzie się w sobotę 10 maja o 17.00. W konkursie zostaną wyłonieni zdobywcy pierwszych trzech miejsc oraz osoby wyróżnione. Osoby nagrodzone i wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Pozostali finaliści otrzymają dyplomy uczestnictwa. Zostanie przyznana również nagroda publiczności.
(jg) Źródło i fot.: UM Gorlice

 


Dziękujemy za przesłanie błędu