Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
05/10/2022 - 14:25

Waszaturystyka.pl - opiniotwórczy portal branży turystycznej

Waszaturystyka.pl jest opiniotwórczym portalem dla branży turystycznej, na którym codziennie publikowane są newsy dotyczące świata turystyki, zamieszczane opinie i komentarze ekspertów. Co miesiąc stronę odwiedza około 70 tysięcy czytelników, a codzienny newsletter ma ponad 4000 odbiorców.
Firma Tour Hub z siedzibą w Warszawie jest wydawcą portalu Waszaturystyka.pl, należy do niej również Magazyn Biznesowy Wasza Turystyka oraz organizuje Forum Promocji Turystycznej. Zespół redakcyjny portalu oparty jest o osoby od lat związane z dziennikarstwem turystycznym i branżowym, a uzupełniają go fachowcy z różnych dziedzin.
Magazyn „Wasza Turystyka” jest merytorycznym uzupełnieniem portalu branżowego WaszaTurystyka.pl, można w nim znaleźć pogłębione analizy, rozszerzone porady prawnicze i podatkowe, jak również obszerne wywiady z najważniejszymi postaciami turystyki polskiej i światowej.
XI Forum Promocji Turystycznej odbędzie się 12 października na Lotnisku Warszawa-Radom. W debatach wezmą udział m.in. przedstawiciele Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Izby Turystycznej Rzeczpospolitej Polskiej, Krakowskiej Izby Turystyki, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, Polskich Hoteli Niezależnych czy Polskiej Izby Turystyki.
Portal Waszaturystyka.pl, jak mówi opis stoiska na TT Warsaw, czyli największych targach branży turystycznej w Polsce, które odbędą się w dniach 24-26 listopada Ptak Warsaw Expo, jest opiniotwórczym portalem dla branży turystycznej z ugruntowaną pozycją na rynku. Na stronie internetowej codziennie publikowane są newsy dotyczące świata turystyki, zamieszczane opinie i komentarze ekspertów.
Jak pokazują statystyki, liczba stałych czytelników portalu stale wzrasta, tak samo jak liczba odbiorców codziennego newslettera. Osoby odpowiedzialne za prowadzenie strony wskazują, że zamieszczane treści cechuje obiektywizm, a eksperci publikujący na portalu wyróżniają się dogłębną znajomością rynku. Gośćmi podcastów umieszczanych na stronie są m.in. prezesi lokalnych organizacji turystycznych, dyrektorzy wydziałów turystyki urzędów marszałkowskich oraz właściciele biur podróży.
Co miesiąc na portal wchodzi około 70 tysięcy czytelników, a codzienny newsletter ma ponad 4000 odbiorców. Wydawca portalu jest również aktywny w mediach społecznościowych, posiada ponad 2000 fanów na Facebooku i 500 obserwujących na Twitterze.
 
Biznesowy magazyn dla branży turystycznej „Wasza Turystyka” jest merytorycznym uzupełnieniem portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. W magazynie można znaleźć pogłębione analizy, rozszerzone porady prawnicze i podatkowe, jak również obszerne wywiady z najważniejszymi postaciami turystyki polskiej i światowej. Wydawcy miesięcznika opisują w nim także przykłady dobrych produktów turystycznych oraz ich promocji.
W magazynie publikowana jest lista „Najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce”. Jak twierdzą eksperci zaangażowani w wybór najważniejszych postaci polskiego sektora turystycznego wskazane osoby dzięki swoim dokonaniom zawodowym i podejmowanym decyzjom biznesowym lub politycznym przyczyniają się do zmian w szeroko rozumianej branży turystycznej. Główne kryteria wyboru stanowi wpływ na kształtowanie procesów i struktur polskiej turystyki, przyczynianie się do osiągania sukcesu przez polską turystykę, posiadane zasoby finansowe (własne lub organizacji, firmy przez daną osobę zarządzanej), wpływ na zatrudnienie ludzi, medialność, wiarygodność, popularność i wizerunek.
Na liście znaleźć można przedstawicieli touroperatorów i agentów turystycznych, reprezentantów hotelarzy, samorządowców i organizacji turystycznych, urzędników, ale również przedstawicieli przewoźników i reprezentantów muzeów.
 
Forum Promocji Turystycznej, którego 11 edycja odbędzie się 12 października na Lotnisku Warszawa-Radom, jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Konferencja jest odpowiedzią na potrzebę profesjonalizacji narzędzi promocji w polskiej turystyce, integracji środowiska i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami całego rynku turystycznego. Po raz pierwszy odbyła się w 2016 roku, do tej pory w dziesięciu edycjach wzięło udział blisko 500 znawców z zakresu szeroko rozumianej branży turystycznej.
Poprzednia, jubileuszowa edycja, zgromadziła ponad czterdziestu ekspertów z kraju i zagranicy. XI Forum Promocji Turystycznej odbędzie się w zupełnie nowym obiekcie, a lotnisko jeszcze nie obsługujące pasażerów będzie pełnić funkcję obiektu konferencyjnego. W debatach wezmą udział m.in. przedstawiciele Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Izby Turystycznej Rzeczpospolitej Polskiej, Krakowskiej Izby Turystyki, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych, Polskich Hoteli Niezależnych czy Polskiej Izby Turystyki. (Karol Piszczek/ISW)


Dziękujemy za przesłanie błędu