Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
03/02/2024 - 22:15

Szaleństwa na szkolnej studniówce? To był bal na full wypas do białego rana [ZDJĘCIA]

Drogie restauracje, wytworne kreacje, fryzury od stylisty i makijaż od kosmetyczki. Studniówki, to dziś prawdziwe bale. Ale przecież ostatnie odliczanie przed maturą zdarza się tylko raz. Mają to już za sobą uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej. Ależ to była zabawa!

Odlotowa elegancja

Czasy, kiedy na sto dni przed maturą w stosownej do uczniowskiego wieku w skromnej czarno-białej „kreacji”  tańczyło się do białego rana w sali gimnastycznej, przy bigosie, kanapkach i sałatce jarzynowej, dawno odeszły w zapomnienie. Dziś studniówki  to eleganckie bale z wytwornymi strojami i wykwintnymi daniami.

Czytaj też Wielki romans w filmie. Nie uwierzycie kogo oszołomiła nasza Joanna Kulig z Muszynki [ZDJĘCIA] 

Jedno się nie zmieniło od lat

Taka szalona noc zdarza się tylko jeden raz. Tylko raz w życiu odlicza się sto dni do matury.  Mają to już za sobą uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej.
 Najpierw, jak każe tradycja,  był polonez, potem  radosne tańce i  wspaniała zabawa.  A teraz,  nie ma rady, trzeba zakuwać do egzaminu dojrzałości i już tylko z nostalgią można popatrzeć  na wspomnienie zachowane na szkolnej fotografii.

Czytaj też Katarzyna Zielińska dopiero teraz o tym opowiedziała. Gwiazda ze Starego Sącza wyznała to ze łzami w oczach  

Czytaj też Ależ oni zagrali! Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza dała czadu [WIDEO]  

W szampańskiej zabawie brali udział uczniowie klas: 4T1, 4 T2, 4 r/H, 4b, 4F/G oraz 4W/T3 ([email protected]) fot ZS nr1 Limanowa (Anna Gomolka)

Studniówkowe szaleństwo
Tak się bawili uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej


Dziękujemy za przesłanie błędu