Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
14/08/2019 - 11:00

Strefa Dzieci 10 TAURON Festiwalu Biegowego zaprasza!

Jak co roku podczas TAURON Festiwalu Biegowego organizatorzy przygotowują multum atrakcji dla najmłodszych sportowców. - Zapraszamy do Strefy Dzieci, zlokalizowanej w samym centrum miasteczka biegowego! - zachęcają.

Czekać tu będą zabawy, konkursy, quizy z nagrodami i pyszne przekąski - ciastka Bahlsen oraz chrupki UNO NATURA, które również mali biegacze znajdą w pakietach startowych, oraz lody KORAL. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

A co jeszcze, zobaczycie w Strefie Dzieci, szczegóły zdradzamy już dziś.

STREFA GIER PLANSZOWYCH - zaprasza do udziału w konkursach i quizach z nagrodami oraz do poznania gier; wyd. Rebel, wyd. Alexander, wyd. Bard, Nasza Księgarnia oraz zagadek Czuczu i XPloreTeam.

KĄCIK CZYTELNICZY to mała czytelnia TAURON Festiwalu Biegowego, gdzie znajdziecie publikacje czołowych wydawnictw dla dzieci i młodzieży: wyd. Zakamarki, wyd. Zielona Sowa, wyd. Papilon i Centrum Edukacji Dziecięcej oraz w tym roku po raz pierwszy, będzie można tu zobaczyć książeczki wydawnictwa RM.

STREFA MALOWANIA to miejsce konkursów rysunkowych z nagrodami ufundowanymi przez Fiorello oraz zabaw z gazetkami wyd. Aksjomat. Starsi uczestnicy będą mogli zapoznać się tu z edukacyjnymi czasopismami wydawnictwa Cogito.

STREFIE KREATYWNOŚCI FIORELLO, zorganizowanej przez Partnera Festiwalu firmę FIORELLO, będzie można przetestować masę Ciasto-Plasto, stworzyć własny magnes na lodówkę oraz zobaczyć jak maluje się bajecznie miękkimi kredkami w sztyfcie Colorix. Dla młodszych dzieci dostępne będą tu m.in. naklejki, stempelki, piasek kinetyczny oraz kredki.

kąciku malowania twarzy nasze wolontariuszki pomogą przygotować się do Biegu Przebierańców.

Jak co roku w Strefie Dzieci nie zabraknie lodów! Zapraszamy do KORALOWEJ STREFY DZIECI realizowanej wspólnie z PPL Koral, ale także tu, zapraszamy do udziału w quizach i zagadkach w których do zdobycia mamy „Koralowe gadżety”.

Ale to nie koniec atrakcji!

W tegorocznej Strefie Dzieci świętujemy na wiele sposobów 10-lecie Festiwalu Biegowego. W dedykowanej temu wydarzeniu strefie tworzyć będziemy urodzinową girlandę, niepowtarzalne pamiątki festiwalowe z wizerunkiem Rysia Berdysia oraz tu również zapraszamy do sprawnościowych konkursów z nagrodami.

STREFIE TUBAN - duże bańki radości oraz na trawniku przy fontannach będziemy wspólnie robić kolorowe bański w przeróżnych rozmiarach i kształtach z profesjonalnych płynów TUBAN.

W strefie Sypanki.pl, mali artyści będą mogli stworzyć magiczne obrazki przy pomocy kolorowych piasków.

Już niebawem szczegółowy plan godzinowy atrakcji Strefy Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego. Impreza startuje już 6 września. 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Strefy Dzieci 10. TAURON Festiwalu BiegowegoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)