Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 października. Imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty
07/04/2020 - 13:05

Piękne półfinalistki Miss Małopolski. Wśród nich są również sądeczanki, cz. 2

Zobacz sylwetki pięknych półfinalistek konkursu Miss Małopolski 2020. Wśród nich są również mieszkanki Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego. Do półfinału awansowało w sumie ponad sto osób. Wczoraj na łamach portalu Sądeczanin zaprezentowaliśmy zdjęcia sześćdziesięciu półfinalistek, a dzisiaj publikujemy sylwetki kolejnych czterdziestu czterech kandydatek, które powalczą o tytuł najpiękniejsze kobiety Małopolski.

Oliwia Witowska / Tęgoborze / 174 cm / 21 lat

- Wzięłam udział w wyborach Miss Małopolski, ponieważ lubię stawiać sobie nowe wyzwania, a one sprawiają, że moje życie jest o wiele ciekawsze. Jest to nowy początek, nowa szansa, dzięki której powiększę swoje doświadczenia. Gdy jedna przygoda się kończy to druga zaczyna, więc przygotowuje się do kolejnej pięknej przygody, którą jest Miss Małopolski - mówi Oliwia Witowska z Tęgoborzy.

Zobacz też Wybory Miss Małopolski 2020. Zobacz sylwetki pięknych półfinalistek [ZDJĘCIA]

Według niej idealna miss to osoba z pasją oraz wielką wiarą we własne siły i możliwości. Wyróżniająca się swoim charakterem. Ważny jest także wdzięk i energia.

Obraz może zawierać: 1 osoba, zbliżenie i w budynku

- Inspirują mnie momenty życia związane z najważniejszymi dla mnie osobami. Ich radość, rozmowa z nimi, ale przede wszystkim ich obecność. Drugą rzeczą jest natura pełna inspirujących obrazów. Jest bardzo bliska mojemu sercu, ponieważ to ona pobudza moją wyobraźnię i sprawia, że czuję mocny przypływ pozytywnych chwil, które zapadają w mojej pamięci na bardzo długo - dodaje.

Jej największym marzeniem jest podróż w każdy zakątek świata. Poznanie nowych ludzi, ich kultur oraz jedzenia. Szczególnie chce zobaczyć zorzę polarną, zwiedzić Bangkok w Tajlandii, starą Hawannę na Kubie, zjeść prawdziwego burgera w USA, pojechać do parku narodowego Jezior Plitwickich i wziąć udział w największym karnawale w Rio.

StronyDziękujemy za przesłanie błędu