Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
02/06/2023 - 07:45

Olśniewa talentem i urodą, która zapiera dech. Karolina ze wsi koło Limanowej robi furorę w Internecie [ZDJĘCIA]

Miała piętnaście lat kiedy próbowała swoich sił w telewizyjnym programie The Voice Kids. Teraz jest dwudziestolatką, która studiuje medycynę i podbija sieć swoimi własnymi nagraniami. Na Instagramie zapowiada nowy singiel i pokazuje swoje zdjęcia. Karolina Szczurowska, góralka z Przenoszy koło Limanowej, to teraz prawdziwa piękność.

Jest uparta jak na góralkę przystało

Była piętnastolatką, kiedy wystąpiła w telewizyjnym show The Voice Kids. Choć z programu  odpadła, zyskała liczne grono fanów i ruszyła na podbój muzycznego rynku.  Najpierw w sieci pojawiły się jej autorskie single, potem cała płyta.

Dwa lata temu Karolina Szczurowska spróbowała swoich sił w The Voice of Poland. Poległa w bitwie na głosy, ale udział w programie ugruntował jej pozycję w śród młodych wokalistów, którym popularności przysparzają koncerty i nagrania wrzucane do sieci.

Karolina pisze teksty i komponuje muzykę. Poza tym gra na skrzypcach, gitarze, ukulele i pianinie i studiuje medycynę.

czytaj też To naprawdę oni! Też kiedyś byli dziećmi. Te słodkie maluchy to najważniejsi sądeccy politycy [ZDJĘCIA] 

Będzie śpiewającą lekarką

Jak godzi muzykę z nauką? - Czasami jest bardzo trudno – mówi Karolina w rozmowie z serwisem muzykoholicy.com. - Często mam rozdwojenie jaźni  i ciężko jest mi się skupić na dwóch rzeczach wymagających ode mnie megazaangażowania.  Ale jakoś sobie z tym radzę. Daję sobie czas i przestrzeń, robię to zgodnie ze sobą – dodaje.  

Lada dzień ukaże się jej nowy singiel. To klubowy numer, coś totalnie innego. Piosenka opowiada o girl power, sile kobiety. Porusza aspekt miłości i wspierania się we współczesnym świecie  z drugą połówką – zapowiada Karolina.

Olśniewa talentem i urodą

Góralka z Przenoszy koło Limanowej, to prawdziwa piękność. Zobaczcie jej zachwycające zdjęcia na Instagramie ([email protected]) fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu