Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
22/03/2021 - 07:15

Ola z Nowego Sącza seksowna i drapieżna w telewizyjnym tanecznym show [ZDJĘCIA]

Krzesła jurorów zrobiły się gorące po solowym występie Oli Nowak która poszła jak w burza w pierwszym odcinku nowej edycji telewizyjnego show „Dance, Dance, Dance”. Sądecką milionerką z Instagrama zachwycił się Agustin Egurrola. - Jesteś niesamowita – mówił z entuzjazmem znany tancerz i choreograf.

Czytaj też Tomasz Bulzak z Nowego Sącza wyśpiewał swoją szansę w „Szansie na sukces”

Na parkiecie towarzyszy jej Damian Kordas,  znany kucharz i youtuber, zwycięzca kulinarnego programu  MasterChef, który zgarnął też nagrodę programie „Taniec z gwiazdami” . Ponoć to właśnie ta para  już uchodzi za faworytów programu, do którego zaproszenie otrzymała Ola. Kordasowi zaproponowała, żeby wystąpił u jej boku.

Dlaczego zaprosiła właśnie jego? - Damian jest mega sumienny, super się dogadujemy. W tym programie trzeba być z kimś, z kim odbiera się na tych samych falach – mówiła w wywiadzie  dla „Party” Ola Nowak.

- To było dla nas totalne wyzwanie – napisała Ola na swoim profilu na Facebooku tuż przed emisją pierwszego odcinka programu, w którym do rywalizacji stanęły też takie gwiazdy muzyki jak wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka czy Roksana Węgiel.

W jury programu zasiadła tancerka i prezenterka Ida Nowakowska, pięściarka  Joanna Jędrzejczyk oraz znany tancerz i choreograf Augustin Egurrola.

Jak poszło Oli i Damianowi? Znakomicie. W pierwszej części programu zatańczyli w duecie do jednego z przebojów z Beatlesów.

Czytaj też Piękna Gabriela z Sącza w głośnej reklamie. To jej droga do kariery [ZDJĘCIA] 

- To była trudna choreografia. Musieliście sprostać wyzwaniu, żeby się zgrać wizualnie. W większości momentów to się udało, ale moje największe zastrzeżenia budzi technika – mówił uchodzący za najbardziej surowego spośród jurorów Agustin Egurrola. Ale był w tym klimat i było widać, że włożyliście w to całe serce.

Duetowi nie szczędziła  pochwał Ida Nowakowska. - Jesteście niezwykle utalentowani. Macie świadomość tego, co robicie na scenie i czarujecie widzem.

Ale to było tylko preludium do prawdziwej eksplozji talentu Oli Nowak, która w drugiej części show zaprezentowała solowy występ do utworu "Don't Cha" The Pussycat Dolls .

- Krzesła jurorów zrobiły się gorące! – mówiła prowadząca program Małgorzata Tomaszewska. I tak właśnie było.  

Ola, jesteś niesamowita! – chwalił naszą sądecka gwiazdę surowy Egurrola. - Jestem bardzo wymagający jeśli chodzi o ten styl. On wymaga nie tylko perfekcyjnego chodzenia na obcasach, ale przede wszystkim świetnego tańczenia całym ciałem. W tym tańcu byłaś bardzo dokładna i każdy detal był wytańczony. Była w tym dokładność i mega kobiecość – mówił choreograf.

Ten znakomity występ był okupiony kontuzją i bólem, który pomagały Oli znieść podczas pokazu specjalne plastry. - Jesteś wojowniczką mówiła Jędrzejczyk.  Mimo bólu walczysz do końca. To była bardzo seksowana rola. Walcz o pierwsze miejsce, bo na to zasługujesz – zagrzewała influencerkę do rywalizacji sportsmenka.

Zachwycona była też Ida Nowakowska. - Kobiety mają wielką trudność, żeby złapać  balans w obcasach, a ty to świetnie czujesz. Było super. Dałaś z siebie wszystko. Jestem z ciebie dumna. To było drapieżne i kocie.

W występach solowych Ola Nowak okazała się najlepsza. Zyskała najwyższą notę jurorów.  Z  jakim wyzwaniem zmierzy się w kolejnym odcinku, przekonamy się już za tydzień. ([email protected]) fot. screen TVP2

Zobacz niesamowite zdjęcia Oli Nowak z programu Dance, Dance, Dance kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu