Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
05/01/2024 - 14:45

Nowy Sącz go nie zatrzymał. Mateusz Borek ruszył w Polskę i został gwiazdą [ZDJĘCIA]

Choć największą popularnością cieszy się wśród kibiców piłki nożnej i sportów walki, to w naszym kraju jest powszechnie rozpoznawalny. Mateusz Borek na brak popularności narzekać nie może. W przeszłości związany był również z Nowym Sączem. O tym jak żyje możemy się przekonać śledząc jego media społecznościowe. Nie brakuje tu zdjęć z rodziną, kolegami i gwiazdami sportu.

Mateusz Borek w telewizji i internecie

Nie ma chyba w naszym kraju kibica, który nie słyszał o Mateuszu Borku. To zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy sportowych. Fani piłki nożnej mogą go usłyszeć podczas meczów zarówno polskich, jak i zagranicznych drużyn.

W tym sezonie komentował m.in. spotkania naszych zespołów w europejskich pucharach czy mecze reprezentacji Polski. Specjalizuje się również w niemieckiej Bundeslidze. Jego głos to nieodłączny element wielu transmisji.

Choć jego obecnym pracodawcą jest TVP Sport i Viaplay, to w przeszłości był związany również z Canalem + czy Polsatem. Współtworzy także popularny w serwisie YouTube Kanał Sportowy, gdzie nagrywa vlogi oraz bierze udział w programach publicystycznych. 

Mateusz Borek studiował w Nowym Sączu

Mateusz Borek w przeszłości był związany również z Nowym Sączem. Choć urodził się w Dębicy, to przez rok studiował w naszym mieście, uczęszczając do Wyższej Szkoły Biznesu. Ostatecznie wybrał dziennikarstwo i przeniósł się do Warszawy, gdzie obecnie mieszka.

50-latek jest aktywny w mediach społecznościowych. Dodaje wiele zdjęć ze studia telewizyjnego, stanowisk komentatorskich czy spotkań z gwiazdami sportu. Nie brakuje oczywiście również fotografii bardziej prywatnych z rodziną i przyjaciółmi Jego konto na Instagramie obserwuje 291 tys. osób. Zobaczcie sami, jak mu się powodzi. ([email protected], fot.: Fryta 73, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons - ikona, mati_borek/ Instagram)

Aby zobaczyć zdjęcia Mateusza Borka przejdź na kolejną stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu