Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
17/01/2023 - 08:30

Nie uwierzycie jaki prezent na czterdzieste urodziny sprawiła sobie Joanna Kulig [ZDJĘCIA]

Ma już status hollywoodzkiej gwiazdy, która zachwyca wszystkich aktorską grą i nietuzinkową urodą. Nasza krajanka, Joanna Kulig robi oszałamiającą międzynarodową karierę. Teraz mieszkańcy niewielkiej Muszynki, skąd Kulig pochodzi, znowu pękają z dumy.

Międzynarodowa kariera, udane małżeństwo, macierzyństwo… szczęście sprzyja ostatnio Joannie Kulig. Pochodząca z Muszynki aktorka ma już status gwiazdy i może przebierać w zawodowych propozycjach.

czytaj też Dominik Dudek z Limanowej po The Voice of Poland jak burza idzie po sławę... za granicą  

Niebawem znowu zobaczymy ją w hollywoodzkiej produkcji. Aktorka  gra jedną z głównych ról w filmie "Konx Goes Away" reżyserowanym przez Michalea Keatona.

W obsadzie, poza Kulig i Keatonem, są same gwiazdy światowego kina, takie jak Al Pacino, Marcia Gay Harden czy James Marsden. Scenariusz do "Knox Goes Away" napisał Gregory Poirier.

Tą rolą, aktorka zrobi sobie wspaniały prezent na czterdzieste urodziny, które będzie obchodzić w tym roku. Obecnie film jest w postprodukcji.  Nie jest jeszcze znana data jego premiery, ale z nieoficjalnych doniesień wynika, że być może będzie to 2023 rok.

czytaj też Love story w rządzie. Wiceminister i wiceminister w podróż poślubną wybrali się do nas [ZDJĘCIA]

Czy  prezent w postaci nagrody dostanie też na rozpoczętym właśnie Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie?  Zostanie tam zaprezentowany film She Came To Me", którego główną gwiazdą jest Peter Dinklage, czyli Tyrion z "Gry o tron". U jego boku pojawia się między innymi Joanna Kulig.

czytaj też Piękna żona miliardera, właściciela krynickiego hotelu, ma życie jak w bajce? [ZDJĘCIA]  

Za wielkimi sukcesami Kulig, idą wielkie pieniądze. Zagraniczne produkcje przekładają się na aktorską gażę polskiej gwiazdy. Jak pisał "Super Express" podczas pracy na planie filmowym francuskiego dreszczowca "Kompromis” Kulig, zarobiła 250 tysięcy euro, czyli nieco ponad milion złotych. A nie jest to rekord, bo kiedy kręciła film w USA, za jeden dzień zdjęciowy dostawała 25 tysięcy dolarów.

([email protected]) fot.Instagram

Piękna aktorka rodem z Muszynki wygląda jak milion dolarów. Zobaczcie na następnej stronie jej najlepsze zdjęcia  Dziękujemy za przesłanie błędu