Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 2 marca. Imieniny: Halszki, Heleny, Karola
26/11/2020 - 12:30

"Nadzwyczajni": ci, którzy zachwycili nas swoją postawą. Zgłoś kandydata

Co znaczy słowo „nadzwyczajny”? To wy, Czytelnicy naszego portalu i mieszkańcy regionu, wiecie najlepiej. Lista „Nadzwyczajni” ma na celu wyróżnienie osób, które w tym roku zrobiły coś dobrego dla Sądecczyzny. Lista wcale nie musi wypełnić się jedynie znanymi nazwiskami. Czytelnicy „Sądeczanina” mogą pokazać zupełnie inną stronę nadzwyczajności.

Zdjęcie ilustracyjne fot. Pixabay

W tych trudnych, pandemicznych czasach nie brakuje negatywnych informacji. W smutnej codzienności są jednak osoby, dzięki którym potrafimy znieść to wszystko. Nic nie motywuje tak pozytywnie jak dobro czynione przez zwykłych ludzi. Prawda?

Do listy „Nadzwyczajnych” można zatem zgłosić każdego, kto w dowolny sposób w mijającym roku przysłużył się społeczności naszego regionu. „Nadzwyczajnym” może być każdy – sąsiad, szef, znajomy, sprzedawczyni w sklepie czy urzędnik. To Wy, drodzy Państwo, możecie wskazać osoby, których nazwisko koniecznie powinno znaleźć się na tej liście.

Ważni dla naszego regionu są nie tylko samorządowcy i przedsiębiorcy, choć niewątpliwie robią dla na niego dużo. Każdą społeczność tworzą jednak w głównej mierze zwykli ludzie, którzy swoją otwartością i dobrocią czynią naszą małą Ojczyznę miejscem bardziej przyjaznym. Uśmiech, przyjazny gest, pomocna dłoń - niby tak mało, a tak wiele. Znasz takich ludzi? To także im chcemy poświęcić listę „Nadzwyczajnych 2020”.

Co trzeba zrobić? Wystarczy uzupełnić krótki formularz i tyle! My zajmiemy się resztą. W zgłoszeniu trzeba podać imię i nazwisko osoby, którą chcemy wyróżnić, krótko opisać, co zrobiła dobrego. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie na adres [email protected]. Elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdziecie poniżej i TUTAJ

Pamiętajcie, że przyjmujemy zgłoszenia nie tylko z powiatu nowosądeckiego i z miasta Nowego Sącza, ale także powiatu limanowskiego i gorlickiego – niech cała Sądecczyzna dowie się jak wspaniali ludzie mieszkają wokół nas. Czasem najdrobniejsze gesty pokazują, co jest w życiu najważniejszych. Na takie zgłoszenia do listy „Nadzwyczajnych 2020” czekamy do niedzieli 20 grudnia. Nazwiska wybranych przez czytelników laureatów znajdą się na łamach styczniowego miesięcznika „Sądeczanin” oraz będą prezentowane w cyklicznych odcinkach na portalu. Śledźcie uważnie nasze materiały. Czekamy na wasze zgłoszenia!Dziękujemy za przesłanie błędu