Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
30/03/2019 - 23:20

Muszyna: sprawdż, kiedy od ciebie odbiorą odpady wielkogabarytowe

Od 1 do 11 kwietnia na terenie Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna zostanie przeprowadzona bezpłatna zbiórka odpadów wielkogabarytowych (zużyte meble, sprzęt AGD/RTV, oraz inne przedmioty gospodarstwa domowego).

Odpady wielkogabarytowe to takie, których rozmiary znacznie wykraczają poza ogólnie przyjęte standardy odpadów komunalnych. Na liście znajdziemy rozmaite przedmioty użytku codziennego.

Co zalicza się do odpadów wielkogabarytowych?  Najpopularniejszym rodzajem odpadów wielkogabarytowych są stare meble, zarówno szafy, szafki kuchenne, wersalki, jak i krzesła i fotele.

Wśród nich są  również inne odpady, takie jak suszarka na pranie czy deska do prasowania.

Ze zbiórki wyłączone będą następujące odpady: akumulatory, okna, świetlówki, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi, popiół, odpady niebezpieczne zawierające azbest, puszki po farbach i lakierach, odpady remontowe typu gruz.

Odpady wystawione niezgodnie z w/w. harmonogramem, w innych dniach, miejscach lub w zbyt późnych godzinach nie będą odebrane!

Szczegółowych informacji udziela Kierownik Zakładu Usług Komunalnych PGK  sp. z o.o. w Muszynie pod numerem telefonu: 502 299 270 lub 18 471 41-97.

(MK) żródło UMiG MuszynaDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020