Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 czerwca. Imieniny: Christy, Helgi, Karola
23/05/2023 - 20:00

Miss Polski 2023: poznaj 32 finalistki, które w Nowym Sączu powalczą o koronę [ZDJĘCIA]

Najpiękniejsze Polki już w lipcu powalczą w Nowym Saczu o koronę i tytuł Miss Polski 2023. Dziewczyny reprezentują wszystkie województwa. Najwyższy czas, aby przedstawić 32 finalistki konkursu.

W tym roku w finale zobaczymy po dwie reprezentantki każdego z województw. Przedstawiamy finalistki i ich  zdjęcia, wykonane podczas zgrupowania, które odbyło się na początku maja w hotelu Kolumna Park pod Łodzią.

Reprezentantki województwa małopolskiego w Miss Polski 2023. 

Aleksandra Budnik z Nowego Sącza, 21 lat. Pochodzi z Klęczan, studiuje kosmetologię i pracuje w salonie kosmetycznym. Jej pasją jest muzyka, śpiew i taniec. Tańczy w Zespole Regionalnym Mystkowianie, gra na dwóch gitarach - klasycznej i elektrycznej. Uprawia sport, jeżdzi na rowerze, lubi wycieczki górskie.

-Moim największym sukcesem jest to, co teraz robię. - mówi Ola.

-Mam wszystko co jest mi potrzebne - rodzinę, przyjaciół i swój własny rozwój. Dzięki temu się nie poddaje i idę wciąż do przodu.

Jej motto brzmi: „ Jeżeli upadłeś to wstań i idź dalej”, "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi" i „ Żyj, kochaj i baw się życiem."

Sonia Słomska z Krakowa, 25 lat. Pracuje na stanowisku Optical Engineera, gdzie wraz z zespołem projektuje lampy do  prestiżowych marek samochodów sportowych. Studentka Politechniki Krakowskiej, o kierunku: inżynieria produkcji. Śpiewa, gra na pianinie, gitarze i ukulele. Uprawia sport, jeżdzi na snowboardzie. Uczy się wakeboardu, trenuje flipping na trampolinach.

-Jedną z bardziej szalonych rzeczy jakie zrobiłam, było pojechanie autostopem do Chorwacji. - mówi Sonia. 

-Najważniejszą wartością jest dla mnie miłość, zarówno do siebie, jak i do innych. Ważne jest to, jak traktujemy samych siebie, czy się szanujemy i żyjemy w zgodzie ze sobą.

Strony

Dziękujemy za przesłanie błędu