Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
17/07/2020 - 09:30

Karolina Szczurowska, finalistka The Voice Kids zaśpiewa w telewizji

Już w najbliższą sobotę 18 lipca, o godz. 11. 25, zobaczycie i usłyszycie Karolinę Szczurowską z Przenoszy, finalistkę The Voice Kids. Na antenie TVP 2, w programie "Pytanie na Śniadanie" siedemnastolatka zaśpiewa swój autorski utwór "Czekam na znak".

Karolina Szczurowska ma wiele talentów. Siedemnastolatka, oprócz tego, że śpiewa i gra na wielu instrumentach (skrzypce, gitara, ukulele, pianino), pisze teksty komponuje również piosenki. Swój autorski singiel "Czekam na znak" wykona na antenie TVP2, w programie "Pytanie na Śniadanie".

– Tą piosenką rozpoczynam nowy etap w muzyce, utwór ten zapowiada mój album. – powiedziała "Sądeczaninowi" Karolina. - Piosenka jest o szukaniu samego siebie, zawiera motyw miłości. Mówi o odwadze, by stawiać kolejny krok i docenianiu tego, co mamy. Docenianiu beztroskiej rozmowy z drugim człowiekiem. Piosenka, wraz z teledyskiem dostępna jest od piątku na kanale YouTube, Karo Szczurowska.  

17-latka z Przenoszy (powiat limanowski) wystąpiła w 1. edycji programu "The Voice Kids", wybierała drużynę Dawida Kwiatkowskiego. W lutym 2018 roku stoczyła walkę o finał. 

W lutym tego roku ukazała się jej piosenka „Matka”; do której napisała muzykę i tekst dla dziewcząt z Dziewczęcej Służby Maryjnej. Premierę miał też teledysk.

Wcześniej Karolina nagrała autorskie single „Uwierz mi” i  „Ponad wszystko” oraz teledyski do nich. „Uwierz mi” opowiada o miłości, słowa i muzyka są moje. Teledysk nakręcony był w Krakowie,  a w głównej roli wystąpili aktorzy.

Natomiast „Ponad wszystko” to opowieść o tym, jak bardzo jest nam potrzebna druga osoba, która powie „jestem”, gdy na naszej drodze  pojawią się trudności. Ten teledysk nakręcono na łonie przyrody, w miejscu zabytkowym. W nim główną rolą odgrywa Karolina. Nastolatka kontynuuję naukę w Krakowie, gdzie uczęszcza do III LO im. Jana Kochanowskiego. Nadal chce zostać lekarzem.

(MK) fot. prywatne z PytaniaNaŚniadanieDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)