Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
11/12/2019 - 21:50

Joanna Kulig jako charyzmatyczna piosenkarka "The Eddy" w serialu Netflix

Joanna Kulig zakończyła pracę w serialu Netflixa "The Eddie". Tymczasem film "Zimna wojna" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, z udziałem aktorki z Muszynki otrzymał Nagrodę Publiczności podczas 32. ceremonii wręczenia Europejskich Nagród Filmowych (European Film Awards) w Berlinie.

Joanna Kulig jako charyzmatyczna piosenkarka "The Eddy" w Netflix
Zakończyły się zdjęcia do serialu „The Eddy”, w którym jedną z głównych ról gra gwiazda kina Joanna Kulig z Muszynki.  Prace nad nowym serialem Netflixa trwały ponad pół roku.„The Eddy” to serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się w jednym z modnych muzycznych klubów we współczesnym Paryżu. 

Joanna Kulig wcieliła się w postać Mai, wokalistki zmagającej się z alkoholizmem. Jej partnera Elliota, jazzowego pianistę, który dla uroków francuskiej stolicy porzucił karierę w Nowym Jorku, gra Andre Holland („Moonlight”). Ich relację komplikuje dorastająca córka Elliota, którą ten musi się opiekować.

A tymczasem reżyser "Zimnej Wojny" Paweł Pawlikowski został nagrodzony przez publiczność w Berlinie. Podczas 32. ceremonii wręczenia Europejskich Nagród Filmowych pojawiła się też Joanna Kulig z mężem, reżyserem Maciejem Bochniakiem.

(MK). fot. instagram Joanny Kulig, plakat filmu "The Eddie"Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)