Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 29 października. Imieniny: Angeli, Przemysława, Zenobii
26/09/2020 - 10:10

Dzień Chłopaka 2020. Kiedy wypada? Pomysły na prezent

Dzień Chłopaka w Polsce obchodzimy 30 września. W tym roku dzień ten przypada w środę. Komu można złożyć życzenia w tym dniu i co dać na prezent? Mamy dla was kilka podpowiedzi.
Fot. Pixabay, zdjęcie ilustracyjne

Dzień Kobiet, 8 marca, jest świętem hucznie obchodzonym co roku i pamiętają o nim prawie wszyscy. Mężczyźni też chcą mieć swoje święto i mają - nawet dwa w ciągu roku. Jedno z nich, Dzień Mężczyzny wypada 10 marca, a drugi to Dzień Chłopaka, który będziemy świętować już niedługo - 30 września.

W tym roku Dzień Chłopaka wypadnie w środę. Tego dnia życzenia dobre słowo i drobne upominki dostają nie tylko młodsi panowie. Również starsi coraz częściej przyjmują tego dnia życzenia. Dzień Chłopaka to okazja do świętowania z chłopakiem, mężem, bratem, kolegą, tatą czy dziadkiem.

Każda kobieta staje tego dnia przed dylematem: co kupić swojemu mężczyźnie? Przygotowaliśmy dla Was kilka oryginalnych propozycji, którymi zaskoczycie swoich partnerów.

1. Coś ulubionego
Jeśli twój facet zafascynowany jest jakimś zespołem, grą lub pisarzem, najlepszym prezentem dla niego będzie coś z tej kategorii. Kubek z logo serialu, który namiętnie ogląda, płyta ulubionego wykonawcy czy gra, o której wspominał już dawno - to tylko kilka propozycji, które możesz wykorzystać jeśli wiesz, czym interesuje się twój chłopak.

2. Męski gadżet
Dzień Chłopaka to idealna okazja, żeby wręczyć mężczyźnie jakiś mały upominek. Skarpetki i czekolada nie ucieszą każdego. Przydatny za to może się okazać scyzoryk czy oryginalny brelok do kluczy. Taki prezent nie kosztuje wiele, ale darowany z sercem i życzliwością powinien uszczęśliwić mężczyznę

3. Wspomnienia
Chłopak, mąż, brat czy tata z pewnością ucieszą się z prezentu, który zapewni im wspomnienia. Wyjście do kina, na bilard czy na tor gokartowy to świetna okazja, żeby spędzić środowy wieczór. Wybór miejsca zależy od tego, ile chcemy wydać na prezent i co ucieszy naszego mężczyznę.

4. Odpoczynek po męsku
Najlepszym prezentem dla mężczyzny może być... brak prezentu. Wystarczy odrobina kreatywności i wsłuchanie się w potrzeby swojego partnera. Jednego mężczyznę ucieszy własnoręcznie przygotowana kolacja i wspólne oglądanie telewizji. Pomysłów jest wiele, np. jeśli twój chłopak uwielbia grać w gry na konsoli, tego dnia zaproponuj grę multiplayer i zagraj razem z nim. Może się okazać, że taki sposób spędzania czasu również tobie przypadnie do gustu.

Jakie macie pomysły na prezenty w Dniu Chłopaka? Obchodzicie to święto? (PS) Fot. Pixabay, zdjęcie ilustracyjne.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)