Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
28/12/2022 - 14:40

Doda spędzała święta z chłopakiem spod Nowego Sącza. Zobaczcie, jak się bawili [ZDJĘCIA]

W święta Bożego Narodzenia wszyscy spotykamy w gronie najbliższych. Słynna Doda spędzała je z pochodzącym z Zabrzeży Dariuszem Pachutem. Jak minął im ten czas? Szczegółami dzielili się z fanami na Instagramie.

Dorotę „Dodę” Rabczewską zna w naszym kraju niemal każdy. Celebrytka od lat pojawia się na pierwszych stronach gazet. Jedni uważają ją za skandalistkę, inni za niezwykle uznaną piosenkarką, która wnosi do polskiej muzyki coś niepowtarzalnego. Nie da się ukryć, że ma wielu fanów.

Jak już niedawno pisaliśmy, Doda jest zakochana w Dariuszu Pachucie. To sportowiec i ratownik medyczny pochodzący z Zabrzeży (gmina Łącko). Ma 37 lat, a w swoim dorobku m.in. tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto, jest instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Jego ogromną pasją są sporty ekstremalne.

Co oczywiste, zarówno okres przedświąteczny, jak i same święta, Doda spędzała razem z nim. O tym jak wyglądały ich wspólne chwile możemy się dowiedzieć dzięki relacjom i postom, które dodawali na Instagrama. Jazda na nartach, wigilia, choinka, a nawet… morsowanie. To był bardzo ciekawy czas w ich życiu. ([email protected], fot.: dodaqueen/ Instagram, dariuszpachut/ Instagram)

Zdjęcia Dody i Dariusza Pachuta zobaczysz na kolejnych stronach

StronyDziękujemy za przesłanie błędu