Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
02/03/2023 - 13:10

Doda bawiła się w Krynicy. Ale wywijała z chłopakiem spod Nowego Sącza! [ZDJĘCIA] [WIDEO]

Słynna Doda kolejny raz gościła na Sądecczyźnie. W ostatnich dniach, wspólnie z pochodzącym z Zabrzeży Dariuszem Pachutem, przebywała w Krynicy. Oprócz jazdy na nartach, nie zabrakło również czasu na wspólną zabawę. Spójrzcie na zdjęcia i filmy.

Doda i Dariusz Pachut

Doroty „Dody” Rabczewskiej przedstawiać nikomu nie trzeba. Celebrytka jest w naszym kraju bardzo dobrze znana i od lat pojawia się na pierwszych stronach gazet. Jedni uważają ją za skandalistkę, inni za niezwykle uznaną piosenkarką, która wnosi do polskiej muzyki coś niepowtarzalnego. Ma zarówno swoich wielbicieli, jak i krytyków.

Doda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dodaje wiele zdjęć i filmów, na których widzimy ją zarówno podczas chwil wypoczynku, jak i występów scenicznych. Furorę robi w ostatnim czasie jej związek z Dariuszem Pachutem.

Doda z chłopakiem w Krynicy

Nową miłością Rabczewskiej jest sportowiec i ratownik medyczny pochodzący z Zabrzeży (gmina Łącko). Ma 37 lat, a w swoim dorobku m.in. tytuł Mistrza Polski w brazylijskim jiu-jitsu. Ponadto, jest instruktorem strzelectwa i alpinizmu jaskiniowego. Jego ogromną pasją są sporty ekstremalne.

Z racji, że Pachut pochodzi z Sądecczyzny, dość często w ostatnim czasie odwiedza wspólnie z Dodą nasze strony. Niedawno gościli w Krynicy-Zdrój, gdzie, jak możemy zobaczyć, doskonale się bawili. Oprócz jazdy na nartach, tańczyli też do regionalnej muzyki. Wcześniej byli razem m.in. w Zakopanem. Wyglądają na niezwykle szczęśliwych!

Aby zobaczyć zdjęcia oraz filmy Dody i Dariusza Pachuta przejdź na następną stronę

StronyDziękujemy za przesłanie błędu