Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 16 czerwca. Imieniny: Aliny, Anety, Benona
09/12/2019 - 21:30

Co piękna Kasia Krzeszowska robiła na gali Miss Polski 2019?

Na finałową galę wieńczącą 30. edycję konkursu piękności Miss Polski 2019 zostały zaproszone miss z poprzednich lat, w tym Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012. Pochodząca z Krynicy piękność mieszka obecnie w Warszawie i jest właścicielką butiku odzieżowego w centrum miasta.

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się gala finałowa wieńcząca 30. edycję Konkursu Piękności Miss Polski 2019. Uczestniczyła w niej Katarzyna Krzeszowska, Miss Polski 2012.

Zadawała pytania finalistkom, opowiadała o swojej nagrodzie, którą otrzymała jako Miss Polski 2012, a także składała podziękowania Gerhardowi Parzutce von Lipiński, prezesowi firmy Nowa Scena, będącej organizatorem i producentem konkursów: Miss Polski, Miss Polski Nastolatek i Miss Supranational.

Katarzyna Krzeszowska zdobyła tytuł Miss Małopolski 2012. W Oświęcimiu została też Miss Prestige i Miss Glamour.  Za najpiękniejszą wśród piętnastu dziewcząt uznali ją internauci. To zwycięstwo  zagwarantowało jej udział w półfinałach Miss Polski.

Kryniczanka reprezentowała Polskę w konkursie międzynarodowych Miss World 2013 na Bali. Nie dostała się do półfinału, ale otrzymała wyróżnienie za prezentowaną kreację Ewy Minge. W 2014 roku została IV wicemiss Supranational 2014.

Katarzyna Krzeszowska ukończyła grafikę na Akademii Krakowskiej im Andrzej Frycza Modrzewskiego. Jej ulubiony kierunek w malarstwie to secesja. Uwielbia twórczość Gustava Klimta, lubi surrealizm i Salvadora Dali. Interesuje ją sztuka wizualna, która bardzo często przekształca się w formę 2 i 3 D.

W listopadzie 2017 roku Kasia została mamą małego  Romka. 9 czerwca 2018 roku wzięła ślub w rodzinnych stronach.  Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi butik odzieżowy.

Region sądecki w konkursie Miss Polski 2019 reprezentowała Paulina Bołoz z Krzyżówki. I chociaż nie zdobyła korony Miss Polski 2019, to jednak pokonanie wielu tysięcy pięknych kobiet w eliminacjach regionalnych i ogólnopolskich oraz znalezienie się w gronie 24 finalistek konkursu to duży sukces.

O koronę Miss Polski 2019 walczyły 24 piękności, które do finału trafiły dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2019 została Magdalena Kasiborska z Zabrza. Oprócz korony i tytułu, otrzymała nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych.

W jury zasiedli m.in.: piosenkarka Sylwia Grzeszczak, tancerz Jan Kliment, aktorka Barbara Kurdej-Szatan, projektantka Viola Piekut, Miss Universe 2011 Leila Lopes, aktor Mariusz Bonaszewski, projektantka Ela Piorun.

I Wicemiss Polski 2019 - Natalia Piguła.

II Wicemiss Polski 2019 - Marta Skwierczyńska.

IV Wicemiss Polski 2019 - Karolina Wiltowska.

III Wicemiss Polski 2019 - Dominika Konarska

 (MK) fot.  własne, organizatora Miss Polski 2019Dziękujemy za przesłanie błędu